Malta Yaz Okulları

Malta Yaz Okulları

Yıllardır Türk öğrenciler için gözde bir lokasyon olan Malta, uygun fiyatlı ve her milletten öğrencinin bir arada bulunduğu uluslararası öğrenci ortamı ve güvenli olmasıyla bilinen, Akdeniz’de yer alan bir ada ülkesidir.

Malta, Akdeniz’in en popüler ada ülkesidir. Malta’da yaz okulu tercihi eden öğrenciler tatillerini yaparken eğitim alma şansına erişirler. Öğrenciler bu şirin küçük adada hem eğitimin hem tatilin keyfini çıkarabileceklerdir. Yeni öğrencilerle tanışacak, sosyal aktivitelere katılıp dil pratiği yapma şansına erişebileceklerdir. Ayrıca Malta’da yaz okulu eğitimi alırken denizin keyfini rahatlıkla çıkarabilecekler. Malta yaz okullarında, St, Julian’s ve St. Paul’s olmak üzere iki şehir seçeceği sunulmaktadır. Malta yaz okulları öğrenciler için unutamayacakları şehir ve eğitim deneyimi sağlar.

Malta’da Yaz Okulu programları çok geniş bir yaş kitlesine hitap etmektedir. 6-21 yaş arası öğrencilerin çok fazla seçeneğe sahip olduğu bu ülkenin ana dilinin İngilizce olması ve eğitim sisteminde İngiliz eğitim sistemini benimsemiş olması başlıca öne çıkan özelliklerindendir. Ayrıca Malta uçuş süresinin kısa olması ve Yaz dönemlerinde Türkiye ile saat farkının sadece 1 saat olması ile de velilerin çocuklarını tereddütsüz eğitim için gönderdiği destinasyonlardan biri olmuştur.

Malta’da Yaz Okulu Programları Feltom tarafından onaylanmıştır. Öğrencilerin ders gördükleri alan, ders içerikleri, aktivite programları, konaklamaları, güvenlik ve yiyecek-içecek seçeneklerinin tamamı Feltom’un standartlarına uygun bir şekilde organize edilmekte ve sürekli olarak denetlenmektedir.

Öğrenciler Malta’da Yaz Okulu programlarında tercihlerini yaparken kendi ilgi alanlarına, programın sunmuş olduğu aktivite ve konaklama imkanlarına, ulaşım kolaylığına göre tercih yapabilmektedir.

Tüm program boyunca öğrencilerimiz ve aileleri Malta’da Yaz Okulu programına katıldıklarında, eğitim süreleri boyunca kampüs yetkilileri ve Endless Abroad yerel temsilciliklerinden destek almaktadır.

Malta Yaz Okulu Programları

Malta yaz okulu programını tercih eden öğrenciler kendi ihtiyaçlarına göre okulların sunduğu programları seçebilirler. Programlar öğrencilerin tercihlerine göre oluşturulmaktadır. Programlar her sene yenilenmekte ve değişmektedir. Öğrencilerin seçeceği program tercihleri ise;

 • Akademik Malta Yaz Okulu
 • Spor Malta Yaz Okulu
 • Sanat ve Müzik Malta Yaz Okulu
 • Şehir Deneyimi Yaz Okulu

1.Akademik Malta Yaz Okulu

Yurt Dışında Akademik Yaz Okulları 8-17 yaş aralığındaki öğrenciler için Yabancı dillerini geliştirirken aynı zamanda Sanat, Tasarım Teknolojileri ve Sahne Sanatları, Bilim, Matematik, Bilişim ve Beşeri Bilimler alanlarında eğitim alacaklardır. Programın ana hedeflerinden biri öğrencilerin eğitim süreçlerini deneyimsel ve tematik olarak bütünleştirmektir. Programa katılan öğrenciler haftada 1 öğleden sonralarını şehir içerisinde proje çalışması yaparak geçireceklerdir. Bu eğitimler özellikle gittikleri ülkenin eğitim sistemini deneyimlemek isteyen öğrencilere kısa bir deneme ortamı sunmuş olacaktır. Eğitim ortamı öğrencileri bu konuda teşvik edici, eğlenceli ve güven ortamında geçecektir. Aynı zamanda öğrenciler günlük yabancı dil konuşma yeteneklerini de bu program sayesinde pekiştireceklerdir. Eğitimler esnasında sınıf mevcudu ortalama 8, maksimum ise 12 kişi olacaktır. Öğrenciler uluslararası bir ortamda yapılan sosyal aktiviteler ile de akademik ve sosyal anlamda farklı kültürler ile tanışmış olacaklar.

Öğrenciler Yurt Dışında Akademik Yaz Okulları’nda programlarını bitirdikten sonra katılım sertifikası alarak ödüllendirileceklerdir.

2.Spor Malta Yaz Okulu

Yurt Dışında Spor Yaz Okulları 7-21 yaş aralığındaki öğrenciler için düzenlenmektedir. Öğrenciler, yabancı dillerini geliştirirken aynı zamanda gittikleri ülkede çeşitli spor dallarında becerilerini profesyonel eğitmenler ile geliştirme fırsatına sahip olurlar.

Örneğin öğrenciler Malta futbol kulüplerinin yaz okuluna katılarak kulübün eğitmenleriyle hem antrenman yapma hem de Futbol İngilizcesi geliştirerek profesyonel yetkinlik kazanma imkanına erişebilirler. Aynı zamanda program içerisinde bir Malta gezisi ve stadyum turu da yapılmaktadır. Yani öğrenciler hem Futbol İngilizcelerini geliştirme hem futbol yeteneklerini geliştirme hem de şehri gezme imkanı bulmaktadır.

3.Sanat ve Müzik Malta Yaz Okulu

Yurt Dışında Sanat ve Müzik Yaz Okulları 7-21 yaş aralığındaki öğrenciler için düzenlenmektedir. Öğrenciler, yabancı dillerini geliştirirken aynı zamanda gittikleri ülkede sanat alanında becerilerini profesyonel eğitmenler ile geliştirme fırsatına sahip olurlar.

Malta’da sanat yönetimi, heykelcilik, moda ve tekstil, oyun dizaynı, bilgisayar oyunları dizaynı gibi pek çok alanda Üniversitenin öğretim üyelerinden eğitim alabilmektedirler.

Öğrenciler uluslararası bir ortamda program içerisindeki sosyal aktiviteler ile de farklı kültürler ile tanışmış olacaklar. Aynı zamanda tüm öğrenciler yabancı dillerini geliştirme imkanına sahip olacaklardır. Öğrenciler program içerisinde her şey dahil konseptler ile oluşturmuş tüm maliyetleri dahil şekilde eğitim alacaklardır.

Öğrenciler Yurt Dışında Sanat ve Müzik Yaz Okulları’nda programlarını bitirdikten sonra katılım sertifikası alarak ödüllendirileceklerdir.

yaz-okullari

Şehir Deneyimi Yaz Okulu

Yurt Dışında Şehir Deneyimi Yaz Okulları 7-21 yaş aralığındaki öğrenciler için düzenlenmektedir. Öğrenciler, yabancı dillerini geliştirirken aynı zamanda gittikleri şehrin tüm sosyal, sanat, tarih, spor gibi aktivitelerine katılım sağlarken aynı zamanda çevre şehirleri de keşfetme imkanı bulmaktadır. Bu sayede örneğin Malta’da Yaz Okulu programına katılan öğrenciler Malta’nın tamamını keşfetmiş olarak ülkelerine dönerler.

Öğrenciler uluslararası bir ortamda program içerisindeki sosyal aktiviteler ile de farklı kültürler ile tanışmış olacaklar. Aynı zamanda tüm öğrenciler dil eğitimi alarak yabancı dillerini geliştirme imkanına sahip olacaklardır. 

Öğrenciler program içerisinde her şey dahil konseptler ile oluşturmuş tüm maliyetleri dahil şekilde eğitim alacaklardır.

Malta Yaz Okulu Ulaşım ve Konaklama

Malta’da Yaz Okullarına bireysel veya bir öğrenci grubu dahilinde katılım mümkündür. Bireysel katılım sağlayacak olan öğrencilerin velileri özellikle öğrencilerin uçuş süreci konusunda endişe etmemelidir. Uluslararası uçuş kuralları gereği 18 yaşından küçük öğrenciler için hostesler öğrencilere gözetmenlik yapmaktadırlar. Ayrıca yaz okulu yetkilileri öğrencilerin check-in işlemlerine yardımcı olmakta, dönüş yolculuklarında onlara havalimanı dış hatlar bölgesine kadar eşlik etmektedirler.

Yaz okullarında konaklama türünde en önemli etkenlerden biri de yaştır. Aile yanı konaklama tercihini 16 yaşının altındaki öğrencilere 4 hafta olarak sınırlandırılmıştır. Okullar küçük gruplarda yurt konaklamasında denetim zorunluluğu bulundurmaktadır. Denetimler sayesinde öğrenciler güvenli bir ortamda eğitimlerini gerçekleştirmektedirler. Okullar yurt konaklama ve aile yanı konaklama olmak üzere 2 seçenek sunar;

Yurt Konaklama Avantajları

 • Öğrencilerin öğrenim ve adapte olması hızlıdır.
 • Aynı yaş gruptan öğrenciler bir arada bulunur.
 • Odalarda farklı milletlerden öğrencilerin bulunması farklı kültürleri tanımayı sağlar.
 • Okul aktivitelerine katılım daha kolay olur.

Aile Yanı Konaklama Avantajları

 • Bu konaklama türünde ücretler daha uygundur.
 • Yıllardır öğrencilere ev sahipliği yapan aileler öğrenciler ile iletişimde daha hızlıdır.
 • Öğrenciler bulundukları ülkenin kültürünü tecrübe ederler.

Malta Yaz Okulları Sağlık Sigortası

Malta yaz okullarına kayıt yaptıran öğrencilerin sağlık sigortası yapması zorunludur.

malta-yaz-okullari

Malta Yaz Okulu Vize İşlemleri

Malta yaz okulu programına katılacak öğrencilerin mutlaka vize başvurularında bulunması gerekmektedir. Malta yaz okullarına katılacak öğrenciler Schengen Bölgesi eğitim vizesi almaları gerekecektir.

Endless Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı her öğrencisi için evrakları organize etmekte ve tüm vize süreciyle özenle doldurup vize randevusu alır ve takibini sağlar.

 • Okul tarafından kabul belgesi gelir.
 • Ülke durumuna göre vizeden randevu alınır.
 • Hazırlanan vize evrakları Endless Abroad uzman danışmanları tarafından kontrol edilir ve evrak içerisinde eksik kısımlar varsa tespit edilir.
 • Vize formları öğrencinin tercih ettiği ülke ve program özelliklerine göre doldurulur.
 • Vize için Endless Abroad uzman danışmanları öğrencilere ön hazırlık yapar.

Endless Abroad Yaz Okulu Hizmetleri

Endless Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak 2004 yılından günümüze kadar binlerce öğrencimizin yurt dışı yaz okulu programlarını profesyonelce organize etmekteyiz. Malta yaz okulu programlarına katılan öğrencilerimizin eğitim öncesinde ve eğitim sürecinde destek vermekteyiz. Endless Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın Malta yaz okulu programına katılacak öğrencilerine sunduğu hizmetler;

 • Öğrenci ve veli ile ön görüşme yapılarak istekleri ve ihtiyaçları anlaşılır.
 • Öğrencinin yaşı, ihtiyaç, istek ve hedeflerine göre uygun programlar araştırılır.
 • Kayıt öncesi tüm sorular yanıtlanır.
 • Gerekirse öğrencinin özel isteğinde kayıt öncesi okul ile iletişime geçilir.
 • Okul kayıt sürecinde tüm işlemler organize edilir. (kayıt bilgilerinin okula iletilmesi, konaklama organize süreci ve diğer isteklerin okula iletilmesi)
 • Vize Departmanından vize destek süreci organize edilir. (Vize için gerekli evraklarında öğrencinin bilgilendirilmesi, vize başvuru formunun eksiksiz doldurulması, konsolosluğun ve öğrencinin uygunluk durumuna göre vize randevunun alınması, vize başvuru belgesi vb.)
 • Sağlık sigortası organize edilir.
 • Havalimanı transferleri ayarlanır.
 • Uçak biletinin ayarlanmasında destek verilir.
 • Öğrencinin yurt dışında eğitimi devam ettiği süre boyunca ihtiyaç durumunda 7/24 destek sağlanır.

Tüm program boyunca öğrencilerimiz ve aileleri Malta’da Yaz Okulu programına katıldıklarında, eğitim süreleri boyunca kampüs yetkilileri ve Endless Abroad yerel temsilciliklerinden destek almaktadır. Siz de uygun fiyatlı ve güvenli bir ada ülkesi olan Malta’da Yaz Okulu programına katılmak istiyorsanız Endless Abroad uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Malta Yaz Okulları

EMBASSY SUMMER MALTA (MALTA ST MARTINS COLEGE 8 13 YAS) 8-13 YAS Devamını Gör
ESE (ESE MALTA YAZ KAMPI AILE PAKETI (MIN 3 KISI KATILIMI ZORUNLU VEYA 2 KISI KALITIMDA FULL FEE ALINIR)) Ilıman iklime sahip olan Malta yılın 300 günü güneşlidir. Devamını Gör
GV Malta GV Malta, öğrencilerin ailemizin bir parçası haline geldiği bir butik İngilizce dil okulu. Devamını Gör
ACE ENGLISH (MALTA YAZ KAMPI GRUP) ACE'nin Gençler için Genel İngilizce Yaz programının amacı, genç öğrenicilere hem sınıfta hem de spor, kültür gezileri ve diğer eğlence etkinliklerinin boş zamanlarında İngilizc.. Devamını Gör
ESE (ESE MALTA YAZ KAMPI 8-17 YAS) Ilıman iklime sahip olan Malta yılın 300 günü güneşlidir. Devamını Gör
EMBASSY SUMMER MALTA (MALTA ST MARTINS COLLEGE 12 17 YAS ARALIGI) Varış Tarihleri: 01, 08, 15, 22.07.2019 Devamını Gör
ESE (ESE MALTA Young Adult YAZ KAMPI (17-20 Yaş)) Ilıman iklime sahip olan Malta yılın 300 günü güneşlidir. Devamını Gör
ACE ENGLISH (MALTA YAZ KAMPI BIREYSEL) ACE'nin Gençler için Genel İngilizce Yaz programının amacı, genç öğrenicilere hem sınıfta hem de spor, kültür gezileri ve diğer eğlence etkinliklerinin boş zamanlarında İngilizc.. Devamını Gör
EC ENGLISH EC English Malta Dil Okulu Malta'nın en popüler şehri olan St Julians'ın tam merkezinde yer almaktadır Devamını Gör
ESE (ESE Milan Junior Camp) Devamını Gör
Malta Village Yaz Kampı (Malta Village Yaz Kampı Bireysel) Malta, Akdeniz'in kalbinde görkemli binalar, müzeler ve muhteşem plajlarla dolu güzel bir adadır. Arap, İspanyol ve İtalyan etkileri ile zengin bir kültüre sahiptir, ancak İngiliz işga.. Devamını Gör
Malta AM Language Yaz Kampı (Malta AM Language Yaz Kampı Bireysel) •Valetta'ya 1 tam gün gezi (Antrenör + Malta Deneyimi + lisanslı ve onaylanmış rehber eşliğinde ) •Mdina'ya 1 yarım günlük gezi (Antrenör + Mdina Zindanlara giriş + lisanslı veonaylan.. Devamını Gör
Malta AM Language Yaz Kampı (Malta AM Language Yaz Kampı Grup) •Valetta'ya 1 tam gün gezi (Antrenör + Malta Deneyimi + lisanslı ve onaylanmış rehber eşliğinde ) •Mdina'ya 1 yarım günlük gezi (Antrenör + Mdina Zindanlara giriş + lisanslı veonaylan.. Devamını Gör
İlgili Blog Yazıları
endless
endless
endless

Malta Yaz Okulları

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Şişli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 0 333
Mecidiyeköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 995 07 08
Londra Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı +44 207636 4052
Azerbaycan Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı +994 12 408 23 03
Kadıköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 06 55
İzmit Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (262) 949 0 200
İzmir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (232) 905 54 51
İzmir Mavişehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (232) 905 54 60
Ankara Next Level Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (312) 949 03 65
Ankara Bilkent Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (312) 949 03 66
Ankara Tunalı Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0312 905 04 05
Bursa Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (224) 473 78 97
Adana Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (322) 905 08 13
Muğla Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (252) 502 3086
Antalya Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (242) 316 97 47
Alanya Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0 (242) 311 66 89
Denizli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (850) 265 0387
Samsun Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (362) 365 00 11
Gaziantep Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ‎0 (342) 999 18 87
Eskişehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (222) 905 04 05
WHATSAPP
Teklif Al!