Malta Dil Okulları

Malta Dil Okulları

Malta dil okulları ile İngilizce dil eğitimi almak düşündüğünüzden çok daha kolay ve keyifli. Malta gibi yurtdışında İngilizce dil eğitimi veren ülkelerde alacağınız dil kursu ile İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

Endless Abroad, sizlere yüzlerce ülke ve şehirde dil okulunda dil eğitimi alabileceğiniz harika imkanlar sunuyor. Yurtdışında dil okulları için yoğun olarak tercih edilen Malta gibi ülkelerde sizde dil eğitimi alabilirsiniz. 

Malta, Akdeniz-Sicilya (İtalya) kıyısında bulunur ve Tunus ve Libya'ya yakın bir Güney Avrupa ada ülkesidir. Küçük ülke yaklaşık 440.000 kişilik bir nüfusa sahiptir. 

Üç UNESCO Dünya Mirası sit alanına, canlı bir gece hayatına ve yıllarca unutmayacağınız güneşli bir iklime sahip büyüleyici, samimi bir ülke olan Malta'da dil eğitimi almak, muhteşem bir deneyim olacaktır. 

Malta Dil Okulları Genel Bilgi

İkinci bir dil, özellikle de İngilizce dilini öğrenmek, günümüz küresel pazarında çok önemlidir. İster temelli Malta'ya yerleşmeyi, ister sadece bir süreliğine ziyaret etmeyi düşünüyor olun, Malta’daki dil okulları İngilizce dilinde uzmanlaşmak için geniş olanaklar sunar. 

Malta dil okulları ekonomik olmasının yanında Türkiye'ye sadece 2,5 saat mesafededir.Bunun yanında Akdeniz'in ortasında yer alan Malta'da şehirler arası mesafe yürüyüş yapabileceğiniz bir mesafededir.

Malta 200 yıldır İngiliz sömürgesi altında olan bir ülke olduğu için 2. anadili İngilizcedir.Bu etken Malta dil okulu talep oranının artmasına neden olmuştur.

Malta'ya yeni geldiyseniz ve işletme, eğitim, turizm veya başka herhangi bir sektörde kariyer yapmayı planlıyorsanız, İngilizce bilmek temel bir gereklilik olacaktır. Malta'da dil eğitimi almak sizi sadece bir pozisyon için hazırlamakla kalmayıp, aynı zamanda iş ve eğitim ortamınızın kalitesini ve insanlarla olan günlük sohbetlerinizden aldığınız keyfi artıracaktır.

Dil Okulu Programları ve Akreditasyon

Malta'da dil kursları tüm yıl boyunca Pazartesi başlayıp Cuma'ya kadar sürer ve çeşitli seviyeler bulunur. 1 ila 52 hafta arasında bir kurs için kayıt yaptırabilir ve İngilizce eğitimine yılın herhangi bir Pazartesi günü (tatil günleri hariç) başlayabilirsiniz.

Malta’daki dil okullarında alacağınız eğitimle dilbilgisi becerilerinizi ve kelime dağarcığınızı geliştirecek, konuşma, dinleme, okuma ve yazma gibi dilin tüm yönleri ile ilgili derinlemesine bilgi sahibi olacaksınız. Kurslar doğruluk ve akıcılığı geliştirmek için tasarlanmıştır. 

Malta’daki dil okullarında sunulan programlardan bazıları şunlardır:

 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Akademik İngilizce
 • IETLS / TOEFL Sınavına Hazırlık
 • Özel Ders
 • Yetişkinler için İngilizce
 • Çocuklar için İngilizce

Malta Yeterlilikler Çerçevesi (MQF)’ne göre akredite edilmiş ve planlanmış dil eğitim programlarına sahip olmak isteyen eğitim kurumlarının, eğitim programlarını akreditasyon için NCFHE'ye sunmaları gerekmektedir.

malta-dil-okullari

Malta Vizesi

Taşınma süreci nispeten basittir. Schengen sözleşmesine dahil olan bir ülkenin vatandaşıysanız, vizeye ihtiyacınız olmayacaktır. Size en yakın Malta büyükelçiliği veya konsolosluğuna giderseniz, ihtiyacınız olan tüm bilgileri ve önerileri alabilirsiniz. Varışta, öğrenim ücretlerinizi karşılayabileceğinizi ve kendinizi geçindirebileceğinizi kanıtlamanız gerekir.

Malta seyahatinizin amacına bağlı olarak belirlenen farklı vize türleri vardır. Örneğin ziyaret, iş veya eğitim için vize almak istiyorsanız ya da temelli yerleşmeyi düşünüyorsanız, ona göre bir Malta Schengen Vizesi’ne başvurmanız gerekecektir. 

Eğer yabancı bir öğrenciyseniz, vize için başvuru yaparken kayıt ispatı ve gideceğiniz dil okulu veya üniversitesinden aldığınız onay mektubunu da belgelere eklemeniz gerekir.

Malta Dil Okulu Fiyatları

Malta dil okulu fiyatları diğer dil okullarına göre daha ekonomiktir. Fiyatları tek tek değil paket olarak değerlendiren Malta dil okulları, haftada 20 yada 30 ders genel İngilizce programı, 2 yada 3 kişilik paylaşımlı konaklama, kayıt ve kitap ücreti+ Malta için simkart da içeren paketlerle fiyatları sunar. ESE English 12-24 hafta paket eğitimi alan öğrencilerimize gidiş-dönüş uçak bileti hediye eder.

MALTA
  4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 16 Hafta 24 Hafta 36 Hafta Kayıt Ücreti Konaklama Konaklama Yerleştirme
EC 688 EUR 1376 EUR 1824 EUR 2432 EUR 3360 EUR 5040 EUR 45 EUR 680 EUR Standard Shared Apartment Twin room 30 EUR
ACE 640 EUR 1040 EUR 1440 EUR 1920 EUR 2400 EUR 3240 EUR 50 EUR 720 EUR STANDART APARTMENT  
ATLAS Language School 760 EUR 1480 EUR 2240 EUR 2690 EUR 4050 EUR 9000 EUR 40 EUR 760 EUR Self-catering Apartment 30 EUR
ESE 820 EUR 1440 EUR 2160 EUR 2880 EUR 4320 EUR 6480 EUR 50 EUR 760 EUR Standard Apartment 50 EUR
LAL/IELS 840 EUR 1560 EUR 2340 EUR 3120 EUR 4320 EUR 6480 EUR 45 EUR 700 EUR Howard Hotel  
CLUBCLASS 1330 EUR Her 4 Haftaya 1 Hafta Hediyeli Kampanya 1960 EUR 2530 EUR  3340 EUR 4960 EUR 6475 EUR  1-7 weeks 40 EUR 8-23 weeks 70 EUR 24 weeks + 100 EUR  580EUR Student House Triple   
SPRACHCAFFE 720 EUR 1440 EUR 1920 EUR  2560 EUR 3840 EUR 5760 EUR  60 EUR   460 EUR Standard Shared Apartment 80 EUR
AM LANGUAGE
STUDIO
740 EUR 1480 EUR 2220 EUR  2960 EUR 4440 EUR  6680 EUR  --   640 EUR Standard Aparment 50 EUR

 

Neden Malta’da Bir Dil Okulu’nu Tercih Etmelisiniz?

Malta, güzel manzaraları, katolik şövalyeleri, güzel katedralleri ve harika plajları ile ünlüdür, Malta bir tatil yerinden çok daha fazlasıdır- dünyanın en iyi eğitim kurumlarından bazılarına sahiptir.

Malta öğrenciler için harika bir yurtdışı eğitim merkezidir. İngilizce aktif kullanılan bir resmi dildir! Malta'daki bir dil okulunda eğitim aldığınız zaman İngiltere, Amerika gibi diğer ülkelere kıyasla daha düşük eğitim ve seyahat maliyetleri ödersiniz. Yemek, ulaşım, yaşam masrafları ve eğitim çok uygun fiyatlıdır.

Yurtdışında eğitim almak, yabancı bir çevrede yaşamaktan endişe duyan öğrenciler için zorlu bir süreç olabilir. Tamamen yabancı bir ortamda bulunmak istemeyen öğrenciler için Malta harika bir konumdur. Burası, sadece İngilizce konuşulan bir ülke değildir. Bu ada ülkesinde dünyanın her yerinden gelen öğrenciler ve göçmenler yaşarlar ve bu da onu çok kültürlü ve cana yakın insanların bulunduğu bir yer yapar.

Diğer yabancı öğrencilerle tanışmak için en iyi yerlerden biri olan Malta adaları, dünyanın her yerinden binlerce öğrenciyi ağırlar. Farklı bir arkadaş grubu oluşturmanın yanı sıra, kendi ülkenizden insanlarla karşılaşabilir, böylece memleket özleminizi biraz olsun hafifletebilirsiniz.

Malta’nın geneli düşük suç oranına sahiptir ve Avrupa’nın en güvenli yerlerinden biri olarak kabul edilir.

Bu güzel adada yaşam, canlı festivallerden düzenli açık hava oyunlarına ve konserlere kadar birçok etkinlik ile doludur. Temmuz ayında yapılan caz festivalini ve havai fişek gösterileri ile ünlü yaz festivalini kaçırmayın. Paceville ve St Julian’ın gece hayatı her türlü mekân çeşitlerini sunarken, restoranlar ve kafeler pastizzi ve ftira ekmeği gibi geleneksel lezzetleri tatmanıza olanak sağlar. Ayrıca sahilde zaman geçirebilir, tekne turlarına katılabilir ve gizli mağaralar keşfedebilirsiniz.

Schengen Ülkesi Malta 
Bir Shengen ülkesi olan Malta da,dil okulu okuyacagınız için ne kadar şanslı olduğunuzu biliyor muydunuz?Sadece Malta dil okuluna gittiğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz, çünkü Malta'da dil okulu okumak demek tüm Avrupa'yı gezebilirsiniz demek.

 Nasıl Yardımcı Oluyoruz?

Yurt dışında eğitim programlarına katılmak isteyen öğrencilerin temel problemi olan planlama ve süreci yönetme sorunlarını Endless Abroad Yurtdışı Eğitimi ve Danışmanlık olarak ele alıyoruz. Peki siz öğrencilerimizi, Endless Abroad ayrıcalıkları ile yurtdışı eğitim planını gerçekleştirme serüveninde neler bekliyor? 

 • Eğitim Planınızı oluşturuyoruz, uzman kadromuzla ofislerimizden yüz yüze veya telefonla destek alan öğrencilerimize ülke seçimi, şehir seçimi, program seçimi ve bütçelerine uygun okul seçimi konusunda destek veriyoruz.
 • Sizi vize sürecine hazırlıyoruz, “uzman vize kadromuzla” olumsuz vize sonuçlarını en aza indirgeyecek şekilde vize süreçlerine hazırlıyoruz. ilk adımdan itibaren hangi evrakları hazırlanacağı ve nasıl bir başvuru hikayesiyle ilerleyecekleri konusunda yönlendirmeler yapıyoruz.
   
 • Süreç hakkında sürekli bilgilendirme yapıyoruz, tüm başvuru aşamalarınızı sorunsuz şekilde yürütmemizin ardından vizelerini alan öğrencilerimizi ofislerimizde bu kez de onları neler beklediği ile ilgili bir eğitime aliyoruz.
   
 • Okula ve ülkeye alışmanız için oryantasyon eğitimleri veriyoruz, öğrencilerimize minimum 45 dk’lik Türkiye’den uçağa binerken başlayan ve varış ülkelerini hedef alan detaylı bir oryantasyon ile yolculuk günlerine ve tüm eğitim süreçlerine hazırlıyoruz.

 • Varış sonrası yeni bir hayata başlamanızı sağlıyoruz. Dileyen öğrencilerimize havalimanından konaklama noktasına kadar sorunsuz ulaşmalarını sağlayacakları bir havalimani transferi organize ediyoruz. İngiltere'de destek hizmeti sağlıyoruz. Öğrencilerimiz Endless Abroad Londra ofisi sayesinde Türkiye'deki danışmanları haricinde, Londra’da da kendilerine özel bir danışmanlık hizmeti alacaklardır.
   
 • Eğitim süresince kesintisiz destek sağlıyoruz. Öğrencilerimize yurtdışı eğitim süreçleri boyunca ilk ay haftada bir gün, sonraki dönemlerde ise ayda bir gün olmak üzere uzman danışman kadromuz ile iletişimde kalacaklarının garantisini veriyoruz!  

Malta’da Dil Eğitimi Alın

Dünyanın birçok yerinden gelen öğrencilere ev sahipliği yapan bu güzel ve küçük adada kaliteli ve hesaplı dil eğitimi almak istiyorsanız, Endless Abroad olarak size her türlü destek ve tavsiyeyi sunabiliriz. Uzman kadromuz, başvuru sürecinizle ilgili her konuda size yardımcı olabilir.  

 

Yurtdışı Dil Okulu | Dil Okulları- Dil Eğitimi

Türkiye’nin en büyük yurtdışı eğitim danışmanlığı Endless Abroad ile İngilizceyi ana dil olarak konuşulduğu Malta gibi ülkelerde öğrenebilisiniz. 

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak İngiltere, Kanada, Amerika, İrlanda, Malta, Almanya, Avustralya, Dubai ve Fransa gibi yaklaşık 200 ülkede dil okulu ile çalışıyoruz. 

Endless Abroad, Yurtdışı Dil Okulları ve Fiyatları ile Malta 'da İngilizce öğrenmek artık çok kolay. 

Tek yapmanız gereken Malta Dil Okulu ve başvuru şartları için Endless Abroad eğitim danışmanlarımızla görüşmek. Malta Dil Okulu kabul ve başvuru şartları için Endless Abroad eğitim danışmanları sizi bekliyor.

Malta dil eğitim almak için acele edin.

Malta Dil Okulları

ACE ENGLISH (MALTA-STJULIANS) ACE Dil Okulu, butik bir okuldur. 2013'ten beri hizmet vermektedir. Malta'nın kalbi sayılan St Julians bölgesinde yer alır.Bay Street Complex'in en üst katında bulunan okul,her yıl 40.. Devamını Gör
AM LANGUAGE STUDIO (AM LANGUAGE STUDIO SLIEMA) Butik bir okul olup 1987 'de Malta Sliema 'da kurulmuştur. Devamını Gör
ATLAS LANGUAGE SCHOOL (MALTA) Malta'daki yepyeni İngilizce okulumuzda 10 büyük ve aydınlık sınıf, geniş bir kütüphane ve bireysel çalışma odası, büyük bir kafe ve öğrenci eğlence alanı bulunmaktadır. Devamını Gör
BELS (BELS MALTA- GOZO) BELS, Malta'nın kuzeyinde yer alan yetişkinler ve gençler için kurs seçenekleri sunan sertifikalı bir İngilizce dik okuludur.Malta yazlarını en iyi şekilde yansıtan canlı sahil kasaba.. Devamını Gör
CLUBCLASS (MALTA) Clubclass Residential English Language School, öğrencilere hem akademik hem de sosyal öğrenmeye ve yaşamsal becerilere teşvik eden bir ortam sunar. Devamını Gör
EC ENGLISH (MALTA ST JULIANS) EC English Malta Dil Okulu Malta'nın en popüler şehri olan St Julians'ın tam merkezinde yer almaktadır. Okulun bulunduğu lokasyon plaj, kafeteryalar, restoranlar, barlar, mağazalar vb.. Devamını Gör
ENGLISH LANGUAGE ACADEMY-ELA (ENGLISH LANGUAGE ACADEMY-ELA) Eğitim : 1988 yılında kurulmuş bir okuldur. 4 yaşından büyük ve üst yaş sınırı olmayan tüm yaş gruplarına yönelik eğitimleri bulunmaktadır. Okuldaki her öğrenci ile özel olarak g.. Devamını Gör
ESE (ESE MALTA) Hakkımızda 1996 yılında kurulan ESE(The European School of English) öğrenciler tarafından Malta'daki 'En İyi İngilizce Dil Okulu' olarak seçildi. Devamını Gör
Eurocentres (EUROCENTRES MALTA-MSIDA) Eurocentres Başarı Sistemi ve sınav başarı garantisine sahip okuldur. Devamını Gör
INTERNATIONAL HOUSE (MALTA) International House World Organization (IHWO), 1953 yılından itibaren varlığını kararlılıkla koruyan, dünyadaki büyük dil okulu gruplarından biridir. Dünya çapında İngilizce ve 25 mode.. Devamını Gör
Sprachcaffe St. Julian's Dil Okulu - Malta St. Julian's okulumuzda çeşitli İngilizce dil kursları sunuyoruz. Cambridge Language Certificate veya diğer kurslarımızdan birine hazırlanmak için hızlı bir ilerleme veya özel bir sı.. Devamını Gör
INTERNATIONAL HOUSE MALTA (Malta) International House World Organization (IHWO), 1953 yılından itibaren varlığını kararlılıkla koruyan, dünyadaki büyük dil okulu gruplarından biridir. Dünya çapında İngilizce ve 25 mode.. Devamını Gör
İlgili Blog Yazıları
Sıkça Sorulan Sorular
endless
endless
endless

Malta Dil Okulları

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Şişli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 0 333
Mecidiyeköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 995 07 08
Londra Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı +44 207636 4052
Azerbaycan Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı +994 12 408 23 03
Kadıköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 06 55
İzmit Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (262) 949 0 200
İzmir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (232) 905 54 51
İzmir Mavişehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (232) 905 54 60
Ankara Next Level Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (312) 949 03 65
Ankara Bilkent Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (312) 949 03 66
Ankara Tunalı Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0312 905 04 05
Bursa Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (224) 473 78 97
Adana Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (322) 905 08 13
Muğla Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (252) 502 3086
Antalya Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (242) 316 97 47
Alanya Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0 (242) 311 66 89
Denizli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (850) 265 0387
Samsun Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (362) 365 00 11
Gaziantep Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ‎0 (342) 999 18 87
Eskişehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (222) 905 04 05
WHATSAPP
Teklif Al!