Milano Dil Okulları

Milano Dil Okulları

Milano Dil Okulu ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Milano, İtalya'da bulunmaktadır. Yurtdışında eğitim almak isteyen Türk öğrenciler tarafından Milano İtalyanca dil eğitimi için sıklıkla tercih edilen yerlerdendir. 

Roma, İtalya'nın başkenti olsada kültür, sanat moda ve ticaretinin başkenti Milano'dur.

Dünyada modanın merkezi olarak bilinen Milano, dünyaca ünlü İtalyan giyim markalarının da merkezidir.

En çok da alışveriş yapmak isteyen ve pahalı markalara meraklı insanların tercih ettiği bir şehirdir. Roma, Floransa, Venedik kadar çok tarihi yapılara sahip olmasa da Milano, eğlence ve alışveriş imkanları ile dünyanın en popüler "high-living" merkezlerinden biridir. 

Muhteşem parkları ve kültürü ile dikkat çeken Milano tarihi eserleri, müzeleri ve yeşil alanları ile tüm öğrencilerin en çok görmek ve yaşamak istedikleri şehirlerden biridir.

Milano'daki en büyük tutku ise futboldur. Milano, İtalya'nın en ünlü futbol klüpleri olan AC Milan ve İnter'de ev sahipliği yapmaktadır. 

Milano Gezilecek Yerler

 • Duomo Katedrali
 • L'Ultima Cena
 • Galleria Vittorio Emanuele II
 • Castello Sforzesco
 • Pinacoteca di Brera

En İyi Milano Dil Okulları

Yurtdışında dil okulu seçerken birçok faktör etkili olmaktadır. Dil okulunun bulunduğu konum, program ücreti, öğrenci profili, sınıf kapasitesi bu etkenlerden bazılardır. Milano dil okulu seçimi sürecinde Endless Abroad, yurtdışında eğitim konusunda size gereken tüm yardım ve danışmanlığı sağlamaktadır.

Milano ’da tercih edebileceğiniz bazı dil okulları şunlardır:

Milano dil okullarında eğitim almak isteyen öğrenciler, İtalyanca eğitim veren dil okullarını tercih etmektedir. Butik İtalyanca dil okulları ve çok merkezli, zincir İtalyanca dil okulları, Milano 'da dil eğitimi almak isteyen öğrencilere, bir çok farklı fırsat ve indirim sunmaktadır. Endless Abroad olarak uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımız, bütçenize ve gitmek istediğiniz süreye uygun dil okuluna karar vermeniz konusunda sizlere en doğru şekilde destek olmaktadır.

Milano Dil Okulu İndirim Fırsatları

İtalya dil eğitimi için en popüler ülkelerden biridir. İtalya’da her bütçeye uygun bir dil okulu programı bulmak mümkündür. Milano dil okulu program ücretleri, kurum ve programa göre değişmektedir. Endless Abroad’un uzman eğitim danışmanları, sizlere, yurtdışında hayalini kurduğunuz dil eğitimine adım atmanız için en uygun promosyonları hazırlayacaktır. Milano dil okullarının güncel kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanmak için 2021 Dil Okulları Promosyonları listemizi gözden geçirebilirsiniz.

Milano Dil Eğitimi Alırken Çalışma İmkanı

İtalya'da dil eğitimi alan öğrencilerin çalışma izni ve şartları konusunda detaylı bilgiye Endless Abroad'un uzman eğitim danışmanları sayesinde ulaşabilirsiniz.

Milano Dil Eğitim Programlarının Süreleri

Dil okullarının sunduğu programların süreleri neredeyse her yerde benzerdir. Yurtdışında bulunan dil okullarının programları esnek olmakla birlikte bu programların sabit bir eğitim süresi yoktur. 2 ile 52 hafta arasında eğitim alabilirsiniz.

Milano Dil Okulu Kabul ve Başvuru Şartları

Yurtdışında yer alan her dil okulunun kendi prosedürlerine göre kabul şartları değişebilmektedir. Ancak genel olarak sizden beklenen bazı şartlar bulunmaktadır.

Bunlar;

 • Dil okulunun sunduğu sözleşme ve başvuru formu, doldurularak imzalanmalıdır.
 • Gitmek istediğiniz dil okulunun kayıt ücreti ödenmelidir.
 • Okulun belirlediği konaklama seçeneklerinden hangisinin tercih edileceği belirlenmelidir. Bu konuda katılımcılar genellikle aile yanı ya da öğrenci yurdu seçeneklerini değerlendirmektedir. Konaklamalar ile ilgili detaylar, danışmanlığımız süresince, tarafımızca öğrencilerimize sunulmaktadır.
 • Kayıt esnasında öğrencinin pasaport fotokopisi teslim edilmelidir
 • Danışmanlarımızın sizlerden istemiş olduğu ve gitmek istediğiniz ülkeye göre değişiklik gösteren vize evraklarınız ofisimize ulaştırılmalıdır.

Milano Dil Okulu Başvuru Dönemi ve Tarihleri

Dil eğitim programları, en esnek başlangıç tarihine sahip olan program türüdür. Her pazartesi günü dil eğitimine başlayabileceğiniz çeşitli seçenekler bulmak mümkündür.

Milano Dil Okulu Vizesi

Endless Abroad’un uzman vize kadrosundan İtalya öğrenci vizesi hakkında en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Milano Dil Okulları ve Konaklama

Milano birçok farklı konaklama seçeneği bulunmaktadır. Aile yanı, yurt konaklaması ve öğrenci evi tipi konaklamalar bu seçeneklerden bazılarıdır. Öğrencilerin bütçe ve özel isteklerine göre Endless Abroad’un uzman danışman kadrosu, konaklama yerleştirmesi konusunda da en doğru yönlendirmeleri yapmaktadır.

Milano dil okulu öğrencileri, aile yanı konaklamalarında ana dili İtalyanca olan aileler ile dil pratiği yaparak 3 öğün yemek dahil veya esnetilmiş öğün planlamarıyla bütçelerine en uygun olacak şekilde konaklamanın avantajlarından yararlanabilir. Milano dil okulu aile yanı konaklamaları, devlet ve dil okulu tarafından gerekli denetlemelerden geçmiştir ve sıklıkla kontrol edilmektedir. Milano dil okulu, aile yanı konaklaması konusunda öğrencilere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Milano dil okulu öğrencileri aile yanı konaklamanın yanı sıra konaklama seçeneklerini yurttan yana da kullanabilir. Dil okulu öğrencilerimiz, tek kişilik veya paylaşımlı oda seçenekleriyle, paylaşımlı mutfaklarında kendi yemeklerini hazırlayabilirler. Konaklama konusunda farklı seçenekleri, danışmanlarımız ile bire bir görüşerek öğrenebilirsiniz.

Milano Dil Eğitimi Alan Öğrencilerimiz

Milano dil eğitimi alan öğrencilerimiz, bu önemli şehrin her imkanından faydalanmalıdır. Şehrin müze ve galerilerine, tarihi alanlarına ve çeşitli sosyal aktivitelerine katılabilir ve böylece zengin bir yurtdışı eğitim serüveni edinebilirsiniz.

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Programları

Endless Abroad, Birleşik Krallık, Amerika, Kanada, İrlanda, Malta, Almanya, İsviçre, İtalya, Dubai, İtalya, Güney Afrika, Güney Kore, İtalya, İtalya, Yeni Zelanda, Polonya, Çekya, Rusya, Macaristan, Ukrayna için aşağıdaki hizmetleri müşterilerine sunmaktadır;
Neden Endless Abroad ile Yurtdışında Dil Eğitimi Almalısınız / Endless Abroad Avantajları

Yurtdışı Dil Okulları İçin Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı:

Endless Abroad yıllardan beri yurtdışı eğitim sektöründeki deneyimi ile birlikte yüzlerce öğrenciyi yurtdışı eğitim hayaliyle kavuşturdu. Dünya çapındaki en iyi okulların en iyi programlarıyla öğrencileri tanıştırarak parlak bir geleceğe sahip olmalarına katkıda bulundu. Yurtdışı eğitim programlarındaki sorunsuz ilerleyen organizasyonlarımız ve yurtdışı eğitimine giden öğrencilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde yurtdışı eğitim sektöründe başarılara imza atmaya devam ediyoruz. Yurtdışı eğitim hayali olan öğrencilerimizin hangi ülkeye gideceği ve programı, başvuru, kayıt, uçak bileti organizasyonu, vize işlemleri, seyahat ve sağlık sigortalarının planlanması, kalacak yer, kalınacak yerin okula yakınlığı, havaalanı transferi ve gittikleri yurtdışı dil eğitimi süresi boyunca neler yapmaları gerektiğine kadar en ufak ayrıntıda bile yanında oluyoruz.

6 Adımda Endless Abroad ile Yurtdışı Eğitim

 1. Uzman Danışman Kadromuzla iletişime geçmek için bilgi formunu doldur
 2. Hayalindeki ülke ve programa, bütçene uygun konaklama alternatifleriyle, uzman danışmanlarımızla görüşerek karar ver
 3. Okul kayıt ücretini ödeyerek hayalindeki eğitim programının kayıt işlemlerini tamamla
 4. Vize sürecinde, uzman kadromuzdan destek alarak vize işlemlerini başarıyla tamamla
 5. Uçak bileti, ülkeye varışta havalimanı karşılaması, seyahat sağlık sigortası ve ülkeye varış oryantasyonunu danışmanlarımızın desteğiyle birlikte tamamla
 6. Hayalindeki yurtdışı eğitimine başla!

Milano İtalyanca okulları İçin Eğitim Danışmanlığı  

Milano dil okulları ve İtalyanca dil kursları için Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Instagram sayfamızı da takip edebilirsiniz. Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak Milano bir çok sayıda dil okulu ile çalışmaktayız. Milano'daki en iyi dil okulları ve bütçenize en uygun dil okulu fiyatları için hemen iletişim formumuzu doldurun.

Milano Dil Okulları

SCUOLA LEONARDA DA VINCI (MILANO) Leonardo Da Vinci Dil Okulu şehrin tarihi merkezinde yer alıp, bu güzel şehrin tam kalbinde konumlanmıştır. Okulumuz; İtalyan Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır. Dil okulumuzda sekre.. Devamını Gör
kanada
amerika
england

Milano Dil Okulları

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Torun Center Şubesi 0 (212) 949 0 333
Mecidiyeköy Profilo Plaza 0212 995 07 08
Londra Şubesi +44020 7636 4052
Kadıköy Şubesi 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Şubesi 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Şubesi 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Şubesi 0 (212) 949 06 55
İzmit Şubesi 0 (262) 949 0 200
İzmir Şubesi 0 (232) 905 54 51
İzmir Mavişehir Şubesi 0 (232) 905 54 60
Ankara Tunalı Şubesi 0 (312) 418 77 75 / 76
Ankara Bilkent Şubesi 0 312 949 03 66
Bursa Nilüfer Şubesi 0224 473 78 97
Adana Şubesi 0322 905 08 13
Antalya Şubesi 0 242 316 97 47
Alanya Şubesi 0 (242) 311 66 89
Denizli Şubesi 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Şubesi 0 (850) 265 0387
Samsun Şubesi 0362 365 00 11