Sheridan College (Sheridan College)

Sheridan College (Sheridan College)

Neden Sheridan College?

  • Yaratıcı Kampüs = ilham verici öğrenme

Yaratıcı Kampüsümüz sizi pratik beceriler ve problem çözme bilgisiyle güçlendirir, farklı öğrenci ve profesörlerle işbirliği yapar ve ilham veren eşsiz bir öğrenme ortamı sunar.

  • Sizi güçlendirecek amaçlı programlar

Programlarımız her şekilde amaca yöneliktir: çıktılar, kariyer hazırlığı, sosyal sorumluluk, yaşam ve iş becerileri. Sertifikalar, diplomalar, ileri düzey diplomalar ve lisans dereceleri dahil olmak üzere çok çeşitli programların ve diplomaların keyfini çıkarın. Esnek akışlar, eğitiminizi sürdürmek için size daha fazla seçenek sunar.

  • Uzman Akademik Kadro

Profesörlerden beklediğiniz endüstri uzmanlığı ve eğitiminizi biçimlendirici, bilgilendirici ve teşvik edici öğretim tutkusuyla öğrenin.

Küçük sınıf mevcutları ile profesörlerinizle daha fazla birebir zaman geçirme imkanı sunar.

  • Büyük bir öğrenci hayatı yaşa

Her kampüste, yerel topluluklarımızda ve GTA evimizde çeşitli müfredat dışı deneyimlerden keyif alan hevesli öğrenciler ile birlikte eğitim alın.

  • İleri bilgi için uygulamalı araştırma

Uygulamalı araştırma yaklaşımımız, eğitiminizi ve kariyerinizi ilerletecek araştırma projeleri üzerinde doğrudan eğitmenler ve endüstri ortaklarıyla çalışmanız anlamına gelir. Eğitiminizi alanında en güncel olanlarla uyumlu tutan pratik, kariyer artırıcı deneyim kazanın.

  • İleriye dönük öğrenme için Mükemmeliyet Merkezleri

Yedi Mükemmeliyet Merkezimiz, öğrencilerin, endüstrinin, hükümetin ve fakültenin bilgiyi ilerletmek ve sorunları çözmek için işbirliği yaptığı araştırma merkezleridir. Sizi geleceğe bağlarlar.

  • İşveren memnuniyetinde üst düzey mezunlar

GTA'daki kolejler arasında Sheridan, mezunlarının işveren memnuniyeti anketinde en üst sırada yer alır. Sheridan eğitiminiz işverenler tarafından tanınacak ve saygı görecektir.

 Mississauga Hakkında

Ontario Gölü kıyısında yer alan, Kanada'nın altıncı en büyük şehri, her türlü açık hava eğlencesi için plajlar, marinalar, parklar ve parkurlar sunmaktadır. Gelişen Genç Sanatçılar için Galeri de dahil olmak üzere, sanatlar için harika bir yer. Diğer önemli etkinlikler arasında, Kutlama Meydanı'nda ve Ontario'daki en büyük çok kültürlü festival olan Kültür Festivali'nde ücretsiz konserler yer alıyor.

 Kampüs İmkanları

Kafeterya: Dersler arasında tam bir yemek ya da hızlı bir atıştırmalık aradığınız zaman, HMC'nin kafeteryası sizin için lezzetli bir şeyler sunuyor. Hareket halindeyseniz Pizza Pizza, uluslararası mutfaklar, suşi, hamburger, sıcak sandviçler ve önceden paketlenmiş ürünler gibi çeşitli yiyecek seçenekleri bulacaksınız. Ayrıca Tim Hortons Express de var, böylece gün boyunca kafein fikrinizi alabilirsiniz.

Şehir: Ontario Gölü kıyılarında yer alan Mississauga, her türlü açık hava eğlencesi için marinalar, park alanları ve parkurlar sunmaktadır. Ayrıca, Gelişmekte Olan Genç Sanatçılar Galerisi de dahil olmak üzere sanat galerileriyle harika bir yer.Diğer ilgi çekici yerler arasında Kutlama Meydanı'nda ücretsiz konserler ve Kültürler Festivali - Ontario'nun en büyük çok kültürlü festivali sayılabilir.Aydınlık ve davetkar, Hazel McCallion Kampüsü, bu farklı şehrin kalbinde yer almaktadır.

Fitness Odası: HMC'nin fitness salonu tüm tam zamanlı öğrenciler ve personel için mevcuttur ve onecard'ınızı kullanarak erişilebilir. Ayrıca Sheridan'ın diğer kampüslerinde bulunan spor, sınıf, kulüp ve fitness tesislerine de erişim sağlayabilirsiniz.Öğrenciler ayrıca, Mississauga YMCA'ya kendi kartlarını sağlayarak giriş kazanırlar. Bu tesislerin tümüne erişim, öğrenci ücretlerine zaten dahil edilmiştir.

Kampüs Kütüphanesi:HMC kütüphanesi iş odaklı ve Sürekli ve Profesyonel Çalışmalar Fakültesi derslerini destekliyor. Web sitemiz üzerinden e-kitaplar, dergiler, gazeteler ve özel araştırma veritabanlarına, herhangi bir yerden günde 24 saat erişebilirsiniz.HMC'ye vardığınızda, Birinci Yıl Kütüphanesi ekibini ziyaret ettiğinizden emin olun. Özellikle yeni öğrencilerin Sheridan'daki akademik hayata uyum sağlamasına yardımcı olmakla görevliydi.Birinci Yıl ekibi ve diğer kütüphane personeli, iki çok önemli akademik beceri - araştırma ve atıfta size yardımcı olmak için çevrimiçi veya kampüste mevcuttur.

Materyal Bağlantı Kütüphanesi: Biyo-deri bir abajur olabilir mi? Kaykaylar duvar karolarına dönüşebilir mi? Zihnin bu eşsiz kütüphanede dolaşmasına izin verin. Yüzlerce kumaş, tahta, metal ve plastik örneğini keşfedin. Örneklere dokunun, ne kadar sürdürülebilir olduklarını araştırın ve onlar için yeni kullanımları düşünün.Sheridan'ın Materyal ConneXion Kütüphanesi, Kanada'daki türünün ilk örneği ve dünyadaki okullarda sadece 15'ten biri.Sheridan'ın kütüphanecileri, New York'ta bulunan öğretim üyeleri ve Material ConneXion personeli ile ortaklaşa olarak, İç Tasarım, Mimari Teknoloji ve Endüstriyel Tasarım dahil olmak üzere Sheridan programlarının koleksiyonunu koordine ettiler.Koleksiyonumuzun 1000'den fazla örneği var - son teknoloji ve sürdürülebilirliğe önem veriyoruz.

Starbucks: Ders aralarında kahve molası verebileceğiniz bir starbucks.

Yakında: Öğrenci hayatı ve atletizm için yepyeni bir merkez! : Hazel McCallion Kampüsümüz tekrar büyüyor! Bu sefer, yeni öğrenci yaşamı, yemek hizmetleri, rekreasyon ve atletizm alanlarını içeren yeni bir öğrenci ve atletizm binası ekliyoruz.Bu beş katlı tesis şunları içerir:öğrenci toplantıları ve etkinlikleri için birden fazla alansessiz çalışma alanları ve salon alanlarıöğrenci birliği ve kulüp ofisleriçok dilli bir alankardiyo ve ağırlık ekipmanı, stüdyo alanı ve değişim odaları, çift kişilik spor salonu ve yükseltilmiş koşu pisti içeren özel bir Atletizm MerkeziProje Sheridan, Sheridan Atletizm ve Sheridan Öğrenci Birliği arasında bir işbirliği. Genişleme için beklenen tamamlanma tarihi Güz 2019'dur.

Öğrenci Birliği: 1975'ten beri Sheridan Öğrenci Birliği (SSU) Sheridan öğrenci topluluğuna hizmet etti. Misyonu oldukça basit: Sheridan’ın öğrencileri için yaşam kalitesini arttırmak.Öğrenci Birliği, programları ve hizmetleri aracılığıyla öğrenci organı arasında toplumu birleştirmeye ve oluşturmaya çalışmaktadır. Bu kampüste kulüpleri, Güvenli Yürüyüş ve Acil Gıda Kaynağı içerir. SSU ayrıca, Sheridan öğrencilerinin sesini savunmak ve onların başarısı için gereken her şeye sahip olmalarını sağlamaktan sorumludur.SSU'nun her kampüste ofisleri var. Hazel McCallion Kampüsü'nde SSU ofisi, A308 numaralı odada yer almaktadır.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

Sertifika programları mezuniyetinize veya mevcut is tecrubenize ekleyebileceginiz en mükemmel katkı olmak yanında ve sizi bugünün iş dünyasına hazırlayan programlardır. Sertifika programlarını belli bir iş tecrübesine sahip profesyoneller, iş sahipleri ile yeni mezunlar tercih etmektedir. Sertifika programları size kendi alananızda uzmanlaşmanın yanında alanınızı değiştirmeniz konusunda da yardımcı olmaktadır.

Yurtdışında üniversite okumak isteyenlerin sayısında her geçen yıl artışın yaşandığı gözlemleniyor. Bunun nedeni başta iş dünyasının yüksek donanımlı adayları tercih etmelerinden kaynaklanıyor. Yurtdışında eğitim deneyimi yaşayan kişilerin çalışma izni hakkını kazanmalarından dolayı iş dünyasına karşı tecrübeleri artmış oluyor bu da yurda döndüklerinde kendi alanlarında daha iyi bir iş bulma fırsatı ile birlikte kariyer yapmada etkin bireyler olmalarını etkiliyor. Yurtdışında yüksek lisans almanın en büyük avantajlarından bir diğeri ise alınan diplomanın YÖK tarafından kabul edilmesidir. Bölüm ve program fark etmeksizin bazı ülkelerden alınan diplomaların kabul görmesi, öğrencilerin dönüşlerinde istedikleri alanda çalışma fırsatı bulmalarını etkiliyor.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Yurt Konaklama Yurt Konaklama

Konaklama için en iyi seçeneklerden biri yurtlardır. Öğrenciyseniz üniversitelerin çoğu size yurtlarda konaklama imkanı tanır. Birçok yurtta yemek verilmekle beraber bazı yurtlarda mutfaklarda kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Bu hizmet yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Çünkü sunduğu sosyal ortam ve diğer öğrencilerle kuracağınız ilişkiler için iyi bir yol olmasının yanında, farklı yemek kültürlerinden en düşük oranda etkilenmenize imkan tanımaktadır. Yurt odaları tercihe göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir. Ayrıca yurda göre erkek, kız ya da karma olabilmektedir.

Devamını Oku
İlgili Blog Yazıları
endless
endless
endless

Sheridan College (Sheridan College)

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Şişli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 0 333
Mecidiyeköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 995 07 08
Londra Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı +44 207636 4052
Azerbaycan Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı +994 12 408 23 03
Kadıköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 06 55
İzmit Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (262) 949 0 200
İzmir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (232) 905 54 51
İzmir Mavişehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (232) 905 54 60
Ankara Next Level Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (312) 949 03 65
Ankara Bilkent Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (312) 949 03 66
Ankara Tunalı Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0312 905 04 05
Bursa Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (224) 473 78 97
Adana Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (322) 905 08 13
Muğla Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (252) 502 3086
Antalya Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (242) 316 97 47
Alanya Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0 (242) 311 66 89
Denizli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (850) 265 0387
Samsun Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (362) 365 00 11
Gaziantep Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ‎0 (342) 999 18 87
Eskişehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (222) 905 04 05
WHATSAPP
Teklif Al!