SPRACHCAFFE (BRIGHTON - UK)

SPRACHCAFFE (BRIGHTON - UK) Hakkında

  • Sprachcaffe Dil Okullarında, öğrencilerin eğitimin odak noktası olduğu kaliteli öğrenme sağlanır. Ücretsiz İnternet erişimi bulunan yurtlarda kısa bir yürüme mesafesinde olan okulda, öğrenciler konforlu bir şekilde öğrenim görüyor.
  • Brighton’da üç farklı konaklama seçeneği sunuluyor: Daireler, aile yanı ve Club Residence. Bu konforlu konaklama seçenekleri ve davetkar Brighton topluluğu, öğrencilerin kendilerini tamamen evlerinde hissetmelerini sağlayacaktır.
  • Şehrin en sanatsal ve popüler bölgelerinden birinde yer alan Sprachcaffe Brighton, en popüler okullarımızdan biri. Eşsiz destinasyon öğrencileri kaldıkları süre boyunca ilham veriyor. Birçoğu öğrenci olmak üzere 160.000'den fazla nüfusuyla Brighton, İngiltere'nin en ünlü şehirlerinden birinde geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için İngilizcenizi ilerletebilirsiniz.
  • Brighton okulumuz sahile ve tarihi şehir merkezine yakın konumdadır. Okulumuz, ana odağımız olan öğrencilerin gelişimi ile kaliteli öğrenmeyi garanti eder. Ortak bir oda ve ücretsiz internet erişimine sahip Edward dönemine ait bir binada yer alan öğrenciler, kısa bir yürüme mesafesindeki yakın zamanda yenilenmiş olan rezidansımız ile konforlu bir şekilde öğrenmektedir.
  • Eski bir Edward dönemi binasında bulunan Brighton dil okulumuz sizlere tam donanımlı 14 derslik ve bahçesi ile hafta içi her gün 09:00 - 18:00 arasında hizmet vermektedir. Brighton dil okulumuz British Council, English UK tarafından onaylıdır. Brighton dil okulumuz çalışanları İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce ve Japonca hizmet vermektedirler.
  • Öğrencilerimiz okulumuzda bulunan bistrodan yararlanabilir, kendilerine küçük atıştırmalıklar ve sıcak öğünler hazırlayabilmektedirler. Kendileri hazırlamak istemeyen öğrenciler için okulumuzun civarında pek çok restoran/ snack bar seçeneği bulunmaktadır. Brighton dil okulumuzun içinde ücretsiz kablosuz internet erişimi mevcuttur. Öğrencilerimiz internet hizmetinden ortak salonlarda ve kütüphanede faydalanabilmektedirler.
  • Öğretmenlerimiz pasif öğrenme yerine aktif odaklı bir öğrenme ortamı yaratmaktadır. Soru-Cevap oturumları, dersler eğlenceli, eğlenceli ve her şeyden önce aydınlatıcı olacaktır. Brighton'daki okulumuz her seviyeye uygun ve tüm dil hedeflerini karşılayacak bir dizi kurs sunmaktadır. Öğrenciler standart dil kursları, iş kursları, özel bire bir dersler, yoğun kurslar, sınav hazırlık kursları ve seçmeli dersler arasından seçim yapabilirler.

Brighton dil okulumuz yerleşim bölgesinde konumlanmasına rağmen denize yakındır. Brighton Pier, Churchill Meydanı Alışveriş Merkezi, Royal Pavilion Palace ve kumsal okulumuzun yakınındaki belli başlı yerlerden bazılarıdır. Sunulan konaklama seçeneklerinden olan yurtlar Brighton dil okuluna yürüyüş mesafesindedir.

Brighton dil okulu restore edilmiş etkileyici bir Edward dönemi binasındadır ve güzel bir bahçe ile çevrilidir. Okulda öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirebilecekleri bir öğrenci salonu bulunmaktadır. Okulda ücretsiz internet hizmeti verilmektedir. Öğrenciler organize edilmiş sosyal program ve haftasonu aktivitelerine katılabilirler.

 

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku
Yurt Konaklama Yurt Konaklama

Konaklama için en iyi seçeneklerden biri yurtlardır. Öğrenciyseniz üniversitelerin çoğu size yurtlarda konaklama imkanı tanır. Birçok yurtta yemek verilmekle beraber bazı yurtlarda mutfaklarda kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Bu hizmet yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Çünkü sunduğu sosyal ortam ve diğer öğrencilerle kuracağınız ilişkiler için iyi bir yol olmasının yanında, farklı yemek kültürlerinden en düşük oranda etkilenmenize imkan tanımaktadır. Yurt odaları tercihe göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir. Ayrıca yurda göre erkek, kız ya da karma olabilmektedir.

Devamını Oku

SPRACHCAFFE (BRIGHTON - UK)

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Torun Center Şubesi 0 (212) 949 0 333
Londra Şubesi +44020 7636 4052
Kadıköy Şubesi 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Şubesi 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Şubesi 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Şubesi 0 (212) 949 06 55
İzmit Şubesi 0 (262) 949 0 200
İzmir Şubesi 0 (232) 532 01 32
Ankara Şubesi 0 (312) 418 77 75 / 76
Ankara Bilkent Şubesi 0 312 949 03 66
Adana Şubesi 0322 905 08 13
Antalya Şubesi 0 (242) 316 97 47
Alanya Şubesi 0 (242) 311 66 89
Denizli Şubesi 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Şubesi 0 (850) 265 0387
Samsun Şubesi 0362 365 00 11
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım