Sprachcaffe (France- Paris)

Sprachcaffe (France- Paris) Hakkında

  • Dünyanın tartışmasız en romantik kentinin kalbinde yer alan Sprachcaffe Paris, Çalışma Bakanlığı ve Paris Rektörlüğü tarafından onaylanmış özel bir enstitü olarak 1986 yılında açılmıştır.
  • Otelde, standart dairede veya aile yanında kalmayı seçebilirsiniz. Hangi konaklama seçeneğini seçerseniz seçin, Sprachcaffe ile konforunuz garanti altındadır!
  • Paris’e yapacağınız gezilerde, çok sayıda tarihi ve kültürel mekanı kesinlikle görmelisiniz. Fakat, yaşam sanatı anlamına gelen Savoir Vivre’yi ihmal etmeyin.
  • Paris Opera, Stock Exchange ve diğer kültürel, tarihi ve mimari açıdan ilginç binalar Fransızca okula yakın mesafededir.

Okul, 9. Arrondissement güneydoğusunda olan “Arrondissement de l’Opera” da sessiz bir cadde üzerindedir. Boulevard Hausmann, birçok restoranı, kafe, mağaza ve butikleri ile okula yakın bir mesafededir.

Paris Opera, Stock Exchange ve diğer kültürel, tarihi ve mimari açıdan ilginç binalar Fransızca okulumuza yakın mesafededir. Okula en yakın metro istasyonu Grands Boulevards'tır. Louvre Müzesi, Arc de Triomphe ya da Notre Dame gibi diğer görmeye değer yerlere toplu taşıma ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım