COVID-19 Bilgilendirme

COVID-19 sürecini yakından takip ediyor, en önemli önceliğimiz olan değerli öğrencilerimizin, çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve tüm insanlığın sağlığı için sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak hizmet vermeye devam ediyor, her zamanki gibi sizin için en doğru planlamayı yapmak için ücretsiz danışmanlık veriyoruz.

DETAYLI BİLGİ AL

SPRACHCAFFE (MALTA - ST JULIANS)

SPRACHCAFFE (MALTA - ST JULIANS) Hakkında

  • St. Julian's okulumuzda çeşitli İngilizce dil kursları sunuyoruz. Cambridge Language Certificate veya diğer kurslarımızdan birine hazırlanmak için hızlı bir ilerleme veya özel bir sınav kursu hazırlamak için yoğun bir kurs tercih ederseniz, Seni istediğin seviyeye çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz. İngilizce öğrenmenin yanı sıra, Malta halkının günlük yaşamlarına aşina olacak, geleneksel mutfağının tadını çıkaracak, yerel tarihi ve sanatı keşfedecek ve her dersten sonra yeni becerilerinizi hemen uygulayacaksınız.
  • Sprachcaffe okulumuz, St. Julian’s'ın yakınındaki Pembroke'de yer almaktadır. Okul kompleksi de dahil olmak üzere bölgedeki pek çok bina, sömürge döneminden kalma olup, kesinlikle İngiliz tarzı bir stile sahiptir. Eski balıkçı köyü St. Julians’taki okula sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde olup güzel evleri ve küçük, renkli balıkçı tekneleriyle ünlüdür. Kasabanın restoran ve gece hayatı bölgesi Paceville, tahmini 350 restoran, bar, pub ve kulüpleri nedeniyle dünyanın dört bir yanından gelen turistleri de ağırlamaktadır.
  • Dünyanın dört bir yanından benzer düşünen insanlarla birlikte, tartışmalar, soru-cevap oturumları ve rol oyunlarında iletişim kurar ve daha sonra öğrendiklerini kültürel ve sportif etkinliklerde uygular ve pekiştirirler. Malta'daki dil kursunuzda İngilizce öğrenmek çok kolay. Dil kursunun ilk gününde bir sınıflandırma sınavı verilir. Bu, hangi dil seviyesinde olduğunuzu belirlememize ve sizin için Malta'da mükemmel bir İngilizce dil kursu bulmamıza izin verecektir. Malta dil kursu, pazartesiden cumaya güzel Sprachcaffe Kampüsümüzde gerçekleşir. Hem dil okulu hem de konaklama yeriniz var. Burada standart, sınav hazırlık, özel ders ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli kurs seçenekleri bulunmaktadır.
  • Sprachcaffe Okulu içerisinde, kurs Sertifikası, eğitim metaryali yerleştirme testi, anadili İngilizce konuşan öğretmenler, bireysel olarak uyarlanmış öğretim programları içermektedir.
  • St. Julians İngilizce Okulu size şu imkanları sunar: Engelli tesisleri ile iyi donanımlı sınıflar, Kampüsteki tüm derslikler klimalıdır, Kütüphane ve eğitim için ortak oda İnternet erişimi - resepsiyondaki bilgisayarlara ücretsiz erişim TV, DVD ve uydu kanalları ile salon, Bilardo masası ile oyun odası, vb. içerir.

Sprachcaffe aralarında FIYTO (Federation of International Youth Travel Org.), ALTO (Association of Language Travel Organisations) ve FDSV (Fachverband Deutscher Sprachreiseveranstalter)’nin bulunduğu uluslararası kuruluşlar tarafından tanınmıştır. Aynı zamanda ISO ve DIN sertifikalarına sahiptir ve aralarında British Council ve Instituto Cervantes in Spain gibi seçkin kuruluşlar tarafından yetkilendirilmiştir.

 

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku
Residence Residence

Residence konaklama seçeneği genellilkle okulların çok yakınlarında ve şehir merkezinde yer alır. Bu residence’larda odalar tek ya da iki kişilik olup, 3 öğün yemek servisi verilmektedir.

Devamını Oku
Yurt Konaklama Yurt Konaklama

Konaklama için en iyi seçeneklerden biri yurtlardır. Öğrenciyseniz üniversitelerin çoğu size yurtlarda konaklama imkanı tanır. Birçok yurtta yemek verilmekle beraber bazı yurtlarda mutfaklarda kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Bu hizmet yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Çünkü sunduğu sosyal ortam ve diğer öğrencilerle kuracağınız ilişkiler için iyi bir yol olmasının yanında, farklı yemek kültürlerinden en düşük oranda etkilenmenize imkan tanımaktadır. Yurt odaları tercihe göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir. Ayrıca yurda göre erkek, kız ya da karma olabilmektedir.

Devamını Oku

SPRACHCAFFE (MALTA - ST JULIANS)

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Torun Center Şubesi 0 (212) 949 0 333
Londra Şubesi +44020 7636 4052
Kadıköy Şubesi 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Şubesi 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Şubesi 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Şubesi 0 (212) 949 06 55
İzmit Şubesi 0 (262) 949 0 200
İzmir Şubesi 0 (232) 532 01 32
İzmir Mavişehir Şubesi 0 (232) 905 54 60
Ankara Tunalı Şubesi 0 (312) 418 77 75 / 76
Ankara Bilkent Şubesi 0 312 949 03 66
Bursa Nilüfer Şubesi 0224 473 78 97
Adana Şubesi 0322 905 08 13
Antalya Şubesi 0 (242) 316 97 47
Alanya Şubesi 0 (242) 311 66 89
Denizli Şubesi 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Şubesi 0 (850) 265 0387
Samsun Şubesi 0362 365 00 11
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.