Sprachcaffe (Munchen - Germany)

Sprachcaffe (Munchen - Germany) Hakkında

  • Bavyera Eyaletinin eşsiz başkenti olan Münih, Alman kültürü, geleneği ve masalımsı çekiciliğinin güzel bir örneğidir.
  • Karakteristik bira bahçelerinden birinde içeceğinizin keyfini çıkarırken Almancanızı geliştirin ve Avrupa’nın ekonomik gücünü ve kültürel merkez üssünü ilk elden deneyimleyin.
  • Sayısız bulvarı ve festivali bulunan Münih’e yapacağınız bir dil gezisi, hem ilham verici hem unutulmaz olacaktır.
  • Münih size sadece görülmeye değer bir mimari sunmakla kalmaz, olağanüstü doğal güzelliği ile de hemen yanı başınızdadır!

Sprachcaffe dil okulu, Sachsenhausen diye bilinen güvenli ve elit bir bölgede yer almaktadır ve şehir merkezine uzak değildir. Yakın civarda hoş kafe, restoran ve mağazalar bulunmaktadır. 'Schweizer Platz' metro istasyonu 2 dakikalık yürüyüş mesafesindedir ve buradan şehrin birçok yerine kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım