VIC - Vancouver International College (Vancouver)

VIC - Vancouver International College (Vancouver) Hakkında

  • Öğrenciler sektörlerinde uzman ve tecrübeli profesyonel eğitmenlerden ders almaktadır.
  • Teacher Training (TESOL), Interpreting & Translation, Customer Service, ve Business programlarının müfredatı tecrübeli bir tasarım ekibi tarafından hazırlanmıştır.
  • İş tecrübesiyle öğrenmek isteyen öğrenciler için Co-op programları bulunmaktadır.
  • Diploma ve Serfika Programları vardır.

Global Business Expertise programımız, kurum içi müfredatımızın özel bir setini ve Kanada Yönetim Enstitüsünün içeriğini bir araya getirerek, öğrencilere küresel düşünmenin yanı sıra dengeli ve öğrenmeye yaklaşma olanağı sağlayan ve Kanada'ya derinlemesine bir bakış açısı sunar.İş deneyimini de dahil etmek için öğrenme fırsatlarını genişletmek isteyen öğrenciler için, Co-op Programı ile Gelişmiş Müşteri Hizmetleri Uzmanı ve Co-op Programı ile Gelişmiş Global İş Uzmanlığı sunuyoruz.Öğretmen Yetiştirme Programımız (TESOL), Tercümanlık ve Çeviri, Müşteri Hizmetleri ve İş programları, deneyimli müfredat tasarım ekibimiz tarafından oluşturulmuştur ve öğrencilere benzersiz bir öğrenme yaklaşımı ve yüksek kalite standardı sağlar.

SUNULAN PROGRAMLAR

Sertifika programları mezuniyetinize veya mevcut is tecrubenize ekleyebileceginiz en mükemmel katkı olmak yanında ve sizi bugünün iş dünyasına hazırlayan programlardır. Sertifika programlarını belli bir iş tecrübesine sahip profesyoneller, iş sahipleri ile yeni mezunlar tercih etmektedir. Sertifika programları size kendi alananızda uzmanlaşmanın yanında alanınızı değiştirmeniz konusunda da yardımcı olmaktadır.

VIC - Vancouver International College (Vancouver)

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım