Victoria Dil Okulu ve Fiyatları

Victoria Dil Okulu

Victoria dil okullarında her seviye ve tercihe hitap eden kısa ve uzun süreli sayısız kurs seçeneği bulunmaktadır. Bu programlar en az 1 hafta, en fazla 1 yıl sürer. Victoria dil okullarında aile yanı, yurt ve pansiyon gibi birçok konaklama seçeneği mevcuttur. Sunulan kurs türleri Sınav Hazırlık (IELTS, TOEFL vb.), Özel Dersler, Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Başlangıç/Orta/İleri Seviye Kurslar, Özelleştirilmiş Kurslar, Yaz Okulları olarak sıralanabilir. Victoria dil okulu ücretleri kuruma, programa ve süreye göre değişiklik gösterse de genel olarak 700-10.000 CAD civarında olabilmektedir. Victoria’da Sprott Shaw Language College dil okulu bulunmaktadır.

Victoria dil okullarında sunulan kurs türleri aşağıdakiler gibidir:

 • Genel İngilizce / Fransızca
 • Yoğun İngilizce / Fransızca
 • Yetişkinler için İngilizce
 • Başlangıç/Orta/İleri Seviye Kurslar
 • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS, TOEFL, Cambridge ESOL, FCE)
 • İş İngilizcesi
 • Öğretmenlik Eğitimleri
 • Tam/Yarı Zamanlı Kurslar
 • Özelleştirilmiş Kurslar (Geleneksel eğitim ile aktivite ve etkinlikleri birleştiren kurslar)
 • Özel Dersler
 • Yaz Okulları
 • Grup Eğitimleri
 • Bire Bir Kurslar

Victoria dil okulları, dil programlarında birçok seçenek sunmaktadır. Bazı dil okulları üniversitelerin kampüslerinde eğitim verirken bazıları kendi özel binalarında eğitim vermektedir. Bütün okullar modern ve son teknolojik yapıya sahiptir. Okullar, dil okulu programlarını sunmanın yanında öğrencilerin sosyalleşmeleri için de birçok aktivite olanağı tanımaktadır.

Victoria dil okulu programları 52 haftaya eğitim vermekte olup öğrencinin ihtiyacına göre değişmektedir. Sınıflar maksimum 15 kişiden oluşmaktadır ve genel İngilizce ve Fransızca programı ile başlayan öğrenciler yoğun programlarına geçiş yapabilirler. 

Victoria'da Dil Okulu Fiyatları

Yurtdışında dil okulu okumanın maliyetleri ülkeden ülkeye ve okuldan okula değişen bir durumdur. Victoria’nın para birimi olan CAD kurunun diğer para birimlerine göre daha avantajlı olması, Kanada dil okullarının, Türk öğrencilere özel olarak hazırladığı promosyonlar sayesinde Victoria’da dil okulu okurken yaşam ve konaklama maliyetleri ,dil okulu öğrencileri ve aileleri için yük olmaktan çıkıyor. Victoria para biriminin avantajlı olması, konaklama ve yaşam maaliyetlerinin uygun olması, Vicctoria’nın güvenli yaşam ortamı yurtdışına gidecek öğrenciler için çok cazip hal alıyor.  

Victoria Dil Okullarında Eğitim Almanın Avantajları

 • Yabancı dil öğrenmek, farklı milletten insanlar ile daha rahat iletişim kurabilmeyi sağlamaktadır. Dil öğrenerek farklı kültürleri tanır ve ufkunuzu genişletebilirsiniz. Öğrenilecek olan dilin kültürel gelişimi ve güncel haberlerini yakından takip etme becerisi elde edebileceksiniz. 
 • Kanada’da en çok tercih edilen şehirlerin başında Victoria gelmektedir. Victoria’da dil okulu fiyatları öğrenciler için oldukça uygundur. Aynı zaman Victoria’da anadilin İngilizce olması ve şehirde birçok yerli ve uluslararası öğrenci olması dilin gelişmesine yardımcı olmaktadır.
 • Eğitim sürecinde öğrencilerin gezip görebileceği yerler ve kendilerini geliştirebilecekleri kültürel aktiviteler mevcuttur. Dil eğitimi programına kayıt olan öğrencilerin, farklı kültürden insanlar ile daha hızlı bir şekilde iletişime geçebilecekleri imkanı Victoria dil okulları sunar. 
 • Victoria, sunduğu dil eğitimi programları ile size farklı milletlerden insanlar tanıma olanağı sunar. Benzersiz Victoria deneyimi dilinizi geliştirmenin yanında bireysel yönünüzü de geliştirecektir.

victoria-dil-okullari

Victoria Yurtdışı Dil Okulu Konaklama

Victoria dil okullarında aile yanı, öğrenci yurtları ve pansiyonlar gibi birçok konaklama seçeneği mevcuttur. Aile yanında konaklama birimleri öğrenciler için konforlu ve sıcak bir atmosfer sağlar, ayrıca Kanada kültürüne alışmak için ideal bir seçenektir. Yurtlar ise öğrencilerin kendi yaşlarındaki diğer öğrenciler ile sosyalleşerek dili çok daha hızlı bir şekilde geliştirmelerine ve ömür boyu sürecek dostluklar edinmelerine imkan sağlar. 

Şehir Bilgisi

Victoria, Vancouver Adası’nın güney ucunda Pasifik kıyısında bulunan bir şehirdir. Victoria şehrinin yaklaşık 85,000 kişilik bir nüfusu bulunmaktadır. Şehir, 1843’te başlayan İngiliz yerleşimiyle kıtadaki eski yerleşmelerden biridir. Victoria, teknoloji alanındaki gelişimi ile birçok yeni iş imkanı sağlamaktadır. Şehir, yaşam kalitesi açısından Avrupa ülkeleri arasında ön sırada yer almaktadır. Yüksek eğitim seviyesi ile ünlü olan şehirde birçok üniversite bulunur. Şehirde görülmesi gereken bazı yerler ise Royal British Columbia Müzesi, Eyalet Parlamento Binası ve Craigdarroch Kalesi’dir. 

Victoria Yurdışı Dil Okulu Vize Süreçleri

Victoria’da eğitim almak isteyen yabancı öğrencilerin eğitim izni almaları gerekmektedir. Eğitim izni vize değildir, ancak eğitim izni alındığı zaman Victoria Hükümeti vizenizi de verecektir. Victoria’da eğitim almak için ziyaretçi vizesi veya elektronik seyahat yetkisine (eTA) sahip olmak gerekmektedir. Eğitim izni için online olarak veya mektup ile başvuruda bulunulmaktadır. Eğitim izni Victoria’daki eğitim süresince ve ekstra 90 gün daha geçerli olacaktır.

Victoria Yaşam Masrafları

Victoria’da yaşam masrafları aylık konaklama ve temel ihtiyaçlar 2,000-2,500 CAD (Kanada Doları) arasında değişmektedir. Toplu taşımalarda ise tek kullanımlık toplu taşıma bileti 2,50 CAD’dir. Öğrenciler cep harçlığı 15-25 CAD düşünülebilir.

Victoria Dil Okulları Kayıt Süreçleri

1.adım: Kişisel bilgilerinizi, telefon numaranızı ve adresinizi soran Endless Abroad iletişim formunu doldurduktan sonra yurtdışı eğitimi için ilk adımı atmış olursunuz. 

2.adım: Sizin için en uygun program seçenekleri değerlendirilip size yardımcı oluruz.

3.adım: Gidilecek olan okula (dil okulu, lise, üniversite) karar verdikten sonra kayıt işlemlerine başlanır. 

4.adım: Okul tarafından kabul belgeniz geldikten sonra vize sürecine başlanır.

5.adım: Vize süreciniz organize edilir.

6.adım: Endless Abroad ile oryantasyon süreciniz gerçekleştirilir.

Victoria’ya Gittikten Sonrada Endless Abroad Yanınızda

Eğitim boyunca Endless Abroad tüm süreçlerinizde size ve ailenize destek vermeye devam eder. Eğitim, konaklama veya yönetim ile ilgili yaşanılan her sıkıntıda danışmanlarımız sizin yanınızda. Yurtdışında eğitim programınızı uzatmak istediğinizde, programınızı değiştirmek istediğiniz ya da başka okula geçiş yapmak istediğinizde eğitim danışmanlarımız sizin isteklerinizi gerçekleştirecektir.

Victoria'da ihtiyacınıza göre programlara katılmak istiyorsanız, Endless Abroad olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Eğitim danışmanlarımız programlar, ücretler ve başvuru koşulları hakkında size profesyonel destek sağlayabilir. Ofisimizi ziyaret edin veya telefon ile bize ulaşın.

Victoria Dil Okulu ve Fiyatları

SSLC - SPROTT SHAW LANGUAGE COLLEGE (VICTORIA) Sprott Shaw Language College öğrencilerin istek ve beklentilerini esnek dersler ve özel kurslar ile sağlayan kaliteli bir okuldur Devamını Gör
İlgili Blog Yazıları
Sıkça Sorulan Sorular
kanada
amerika
england

Victoria Dil Okulu

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Şişli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 0 333
Mecidiyeköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 995 07 08
Londra Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı +44 207636 4052
Azerbaycan Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı +994 12 408 23 03
Kadıköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 06 55
İzmit Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (262) 949 0 200
İzmir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (232) 905 54 51
İzmir Mavişehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (232) 905 54 60
Ankara Next Level Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (312) 949 03 65
Ankara Bilkent Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (312) 949 03 66
Ankara Tunalı Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0312 905 04 05
Bursa Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (224) 473 78 97
Adana Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (322) 905 08 13
Muğla Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (252) 502 3086
Antalya Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (242) 316 97 47
Alanya Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0 (242) 311 66 89
Denizli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (850) 265 0387
Samsun Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (362) 365 00 11
Gaziantep Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ‎0 (342) 999 18 87
Eskişehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (222) 905 04 05
WHATSAPP
Teklif Al!