Westminister University- Harow

Westminister University- Harow Hakkında

  • Açık yeşil alanlar ve oyun alanları ile Harrow Kampüsü, şehir merkezine kolayca ulaşabildiğinizi unutmanıza sebep olacaktır. Huzurlu kampüsünü yakınlardaki Northwick Park metro istasyonuna kolayca ulaşabilir ve Londra'da nereye gitmek isterseniz kolayca ulaşabilirsiniz. Kentin hemen yakınında olmak, Harrow'un kültürel programı, elinizden gelen her şeyi sunuyor.Sabahları dünyaca ünlü müzeleri ziyaret edip, West End tiyatrosunun ışıklarını görüp, Akşam yemeğinden sonra arkadaşlarınızla birlikte kampüste dinlenirken, Harrow' da kalıp size gerçek dünyanın en büyük şehri ile gerçek bir deneyim sunmaktadır. Kampüs içerisinde öğrencilerin kullanımına açık mükemmel kapalı ve açık spor tesisleri ve tiyatrolara öğrencilerin erişimi mümkündür.Öğrenciler kampüste farklı oda tiplerinde kalmayı seçebilir (banyolu tek veya çift kişilik odalar) . Kampus Lokasyonu: 30 dk. da şehir merkezine ulaşım trenlerle mümkündür.
  • veya aile yanında kalabilirler

 

1 Haftalık bir program Haftalık Ulaşım Kartı&Thames Cruise&London Eye ve hediye olarak Madame Tussauds gezilerini içerir.

14 Gecelik bir program ise Haftalık Ulaşım Kartı,Brighton,Cambridge, Thames Cruise, London Eye,Madame Tussauds gezilerini içerir.

SUNULAN PROGRAMLAR

Yurt dışında Yaz Okulu deneyimi birçok öğrencinin ilk yurt dışı eğitim deneyimi yaşamasınısağlamakla birlikte öğrencilerin kişisel gelişim ve becerilerine oldukça büyük katkı sağlamaktadır.Öğrenciler Haziran ayından başlayarak Ağustos aynı sonuna kadar Yurt dışında Yaz Okuluprogramlarına her hafta başlayabilmektedir.

Westminister University- Harow

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım