Zürih Dil Okulları

Zürih Dil Okulları

Zürih Dil Okulu ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Zürih, İsviçre'da bulunmaktadır. Yurtdışında eğitim almak isteyen Türk öğrenciler tarafından Zürih Almanca, Fransızca ve İtalyanca dil eğitimi için sıklıkla tercih edilen yerlerdendir.

Avrupa'nın kalbinde yer alan Zürih, İsviçre'nin en büyük kentidir.

İsviçre'nin başkenti Bern olsa da Zürih, İsviçre'nin kültürel başkenti sayılmaktadır.

Zürih, aynı zamanda dünyanın ünlü finans merkezlerinden biridir.

Avrupa'nın eknomik alt yapısı en güçlü şehri olan Zürih, Avrupa'nın en yaşanabilir şehridir.

Muhteşem parkları ve kültürü ile dikkat çeken Zürih tarihi eserleri, müzeleri ve yeşil alanları ile tüm öğrencilerin en çok görmek ve yaşamak istedikleri şehirlerden biridir.

Zürih Gölü'nün kenarında ve Alp Dağları’nın eteklerinde konumlanan Zürih, Franz Kafka, Albert Einstein gibi ünlülerinde evlerinin bulunduğu bir kenttir.

Zürih Gezilecek Yerler

 • Old Town
 • Lake Zurich
 • Uetliberg Mountain
 • Zoo Zurich
 • Zürih Sanat Müzesi

Yurtdışında dil okulu seçerken birçok faktör etkili olmaktadır. Dil okulunun bulunduğu konum, program ücreti, öğrenci profili, sınıf kapasitesi bu etkenlerden bazılardır. Zürih dil okulu seçimi sürecinde Endless Abroad, yurtdışında eğitim konusunda size gereken tüm yardım ve danışmanlığı sağlamaktadır.

Zürih ’da tercih edebileceğiniz bazı dil okulları şunlardır:

Zürih dil okullarında eğitim almak isteyen öğrenciler, Almanca, Fransızca ve İtalyanca eğitim veren dil okullarını tercih etmektedir. Butik Almanca, Fransızca ve İtalyanca dil okulları ve çok merkezli, zincir Almanca, Fransızca ve İtalyanca dil okulları, Zürih 'da dil eğitimi almak isteyen öğrencilere, bir çok farklı fırsat ve indirim sunmaktadır. Endless Abroad olarak uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımız, bütçenize ve gitmek istediğiniz süreye uygun dil okuluna karar vermeniz konusunda sizlere en doğru şekilde destek olmaktadır.

Zürih Dil Okulu İndirim Fırsatları

İsviçre dil eğitimi için en popüler ülkelerden biridir. İsviçre’da her bütçeye uygun bir dil okulu programı bulmak mümkündür. Zürih dil okulu program ücretleri, kurum ve programa göre değişmektedir. Endless Abroad’un uzman eğitim danışmanları, sizlere, yurtdışında hayalini kurduğunuz dil eğitimine adım atmanız için en uygun promosyonları hazırlayacaktır. Zürih dil okullarının güncel kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanmak için 2021 Dil Okulları Promosyonları listemizi gözden geçirebilirsiniz.

Zürih Dil Eğitimi Alırken Çalışma İmkanı

İsviçre'da dil eğitimi alan öğrencilerin çalışma izni ve şartları konusunda detaylı bilgiye Endless Abroad'un uzman eğitim danışmanları sayesinde ulaşabilirsiniz.

Zürih Dil Eğitim Programlarının Süreleri

Dil okullarının sunduğu programların süreleri neredeyse her yerde benzerdir. Yurtdışında bulunan dil okullarının programları esnek olmakla birlikte bu programların sabit bir eğitim süresi yoktur. 2 ile 52 hafta arasında eğitim alabilirsiniz.

Zürih Dil Okulu Kabul ve Başvuru Şartları

Yurtdışında yer alan her dil okulunun kendi prosedürlerine göre kabul şartları değişebilmektedir. Ancak genel olarak sizden beklenen bazı şartlar bulunmaktadır.

Bunlar;

 • Dil okulunun sunduğu sözleşme ve başvuru formu, doldurularak imzalanmalıdır.
 • Gitmek istediğiniz dil okulunun kayıt ücreti ödenmelidir.
 • Okulun belirlediği konaklama seçeneklerinden hangisinin tercih edileceği belirlenmelidir. Bu konuda katılımcılar genellikle aile yanı ya da öğrenci yurdu seçeneklerini değerlendirmektedir. Konaklamalar ile ilgili detaylar, danışmanlığımız süresince, tarafımızca öğrencilerimize sunulmaktadır.
 • Kayıt esnasında öğrencinin pasaport fotokopisi teslim edilmelidir
 • Danışmanlarımızın sizlerden istemiş olduğu ve gitmek istediğiniz ülkeye göre değişiklik gösteren vize evraklarınız ofisimize ulaştırılmalıdır.

Zürih Dil Okulu Başvuru Dönemi ve Tarihleri

Dil eğitim programları, en esnek başlangıç tarihine sahip olan program türüdür. Her pazartesi günü dil eğitimine başlayabileceğiniz çeşitli seçenekler bulmak mümkündür.

Zürih Dil Okulu Vizesi

Endless Abroad’un uzman vize kadrosundan İsviçre öğrenci vizesi hakkında en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Zürih Dil Okulları ve Konaklama

Zürih birçok farklı konaklama seçeneği bulunmaktadır. Aile yanı, yurt konaklaması ve öğrenci evi tipi konaklamalar bu seçeneklerden bazılarıdır. Öğrencilerin bütçe ve özel isteklerine göre Endless Abroad’un uzman danışman kadrosu, konaklama yerleştirmesi konusunda da en doğru yönlendirmeleri yapmaktadır.

Zürih dil okulu öğrencileri, aile yanı konaklamalarında ana dili Almanca, Fransızca ve İtalyanca olan aileler ile dil pratiği yaparak 3 öğün yemek dahil veya esnetilmiş öğün planlamarıyla bütçelerine en uygun olacak şekilde konaklamanın avantajlarından yararlanabilir. Zürih dil okulu aile yanı konaklamaları, devlet ve dil okulu tarafından gerekli denetlemelerden geçmiştir ve sıklıkla kontrol edilmektedir. Zürih dil okulu, aile yanı konaklaması konusunda öğrencilere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Zürih dil okulu öğrencileri aile yanı konaklamanın yanı sıra konaklama seçeneklerini yurttan yana da kullanabilir. Dil okulu öğrencilerimiz, tek kişilik veya paylaşımlı oda seçenekleriyle, paylaşımlı mutfaklarında kendi yemeklerini hazırlayabilirler. Konaklama konusunda farklı seçenekleri, danışmanlarımız ile bire bir görüşerek öğrenebilirsiniz.

Zürih Dil Eğitimi Alan Öğrencilerimiz

Zürih dil eğitimi alan öğrencilerimiz, bu önemli şehrin her imkanından faydalanmalıdır. Şehrin müze ve galerilerine, tarihi alanlarına ve çeşitli sosyal aktivitelerine katılabilir ve böylece zengin bir yurtdışı eğitim serüveni edinebilirsiniz.

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Programları

Endless Abroad, Birleşik Krallık, Amerika, Kanada, İrlanda, Malta, Almanya, İsviçre, İsviçre, Dubai, İsviçre, Güney Afrika, Güney Kore, İsviçre, İsviçre, Yeni Zelanda, İsviçre, Çekya, Rusya, Macaristan, Ukrayna için aşağıdaki hizmetleri müşterilerine sunmaktadır;
Neden Endless Abroad ile Yurtdışında Dil Eğitimi Almalısınız / Endless Abroad Avantajları

Yurtdışı Dil Okulları İçin Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı:

Endless Abroad yıllardan beri yurtdışı eğitim sektöründeki deneyimi ile birlikte yüzlerce öğrenciyi yurtdışı eğitim hayaliyle kavuşturdu. Dünya çapındaki en iyi okulların en iyi programlarıyla öğrencileri tanıştırarak parlak bir geleceğe sahip olmalarına katkıda bulundu. Yurtdışı eğitim programlarındaki sorunsuz ilerleyen organizasyonlarımız ve yurtdışı eğitimine giden öğrencilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde yurtdışı eğitim sektöründe başarılara imza atmaya devam ediyoruz. Yurtdışı eğitim hayali olan öğrencilerimizin hangi ülkeye gideceği ve programı, başvuru, kayıt, uçak bileti organizasyonu, vize işlemleri, seyahat ve sağlık sigortalarının planlanması, kalacak yer, kalınacak yerin okula yakınlığı, havaalanı transferi ve gittikleri yurtdışı dil eğitimi süresi boyunca neler yapmaları gerektiğine kadar en ufak ayrıntıda bile yanında oluyoruz.

6 Adımda Endless Abroad ile Yurtdışı Eğitim

 1. Uzman Danışman Kadromuzla iletişime geçmek için bilgi formunu doldur
 2. Hayalindeki ülke ve programa, bütçene uygun konaklama alternatifleriyle, uzman danışmanlarımızla görüşerek karar ver
 3. Okul kayıt ücretini ödeyerek hayalindeki eğitim programının kayıt işlemlerini tamamla
 4. Vize sürecinde, uzman kadromuzdan destek alarak vize işlemlerini başarıyla tamamla
 5. Uçak bileti, ülkeye varışta havalimanı karşılaması, seyahat sağlık sigortası ve ülkeye varış oryantasyonunu danışmanlarımızın desteğiyle birlikte tamamla
 6. Hayalindeki yurtdışı eğitimine başla!

Zürih Almanca, Fransızca ve İtalyanca okulları İçin Eğitim Danışmanlığı  

Zürih dil okulları ve İsviçre'da Almanca, Fransızca ve İtalyanca dil kursları için Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Instagram sayfamızı da takip edebilirsiniz. Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak Zürih bir çok sayıda dil okulu ile çalışmaktayız. Zürih'daki en iyi dil okulları ve bütçenize en uygun dil okulu fiyatları için hemen iletişim formumuzu doldurun.

Zürih Dil Okulları

LSI (ZURICH) LSI, tüm dünyaya yayılmış olan geniş bir okul ağına sahiptir . İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda Fransa İsviçre ve Avustralya'da merkezleri bulunmaktadır. LSI ayrıca İspanya, .. Devamını Gör
kanada
amerika
england

Zürih Dil Okulları

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Torun Center Şubesi 0 (212) 949 0 333
Mecidiyeköy Profilo Plaza 0212 995 07 08
Londra Şubesi +44020 7636 4052
Kadıköy Şubesi 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Şubesi 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Şubesi 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Şubesi 0 (212) 949 06 55
İzmit Şubesi 0 (262) 949 0 200
İzmir Şubesi 0 (232) 905 54 51
İzmir Mavişehir Şubesi 0 (232) 905 54 60
Ankara Tunalı Şubesi 0 (312) 418 77 75 / 76
Ankara Bilkent Şubesi 0 312 949 03 66
Bursa Nilüfer Şubesi 0224 473 78 97
Adana Şubesi 0322 905 08 13
Antalya Şubesi 0 242 316 97 47
Alanya Şubesi 0 (242) 311 66 89
Denizli Şubesi 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Şubesi 0 (850) 265 0387
Samsun Şubesi 0362 365 00 11