Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

Avustralya Dil Okulu

Avustralya'da dil okulları ile eğitime başla, farklı hedeflere odaklanan esnek başlangıç tarihlerine sahip programlarla İngilizceni geliştir! 3 ay ve üzeri eğitimlerde çalışma izni fırsatını kaçırma!

4 Ülke
+750 Global Partner
30 Şube

Sıkça Sorulan Sorular

Dil Okulu Hakkında Sorularınızın Cevapları Burada!

20+

Ülke

750+

Global Partner

24+

Şube

Daha detaylı bilgi almak için Uzman Endless Abroad Danışman kadrosuyla iletişime geçin!

Avustralya hükümeti, Avustralya'da eğitim alan öğrencilere dil ya da üniversite eğitimi alacak olmasına bakmaksızın haftada 20 saat yasal çalışma izni vermektedir. Bu çalışma izni 2 haftaya 40 saat olacak şekildedir.

Avustralya'da Dil Eğitimi Programları, İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen öğrencilere farklı seçenekler sunmaktadır. Bu programlar, öğrencilere çeşitli alanlarda İngilizce yeteneklerini artırmak ve akademik veya profesyonel hedeflerine ulaşmak için gereken becerileri kazandırmayı amaçlar. İşte Avustralya'da sunulan bazı önemli dil eğitimi programları:

Genel İngilizce Programı:

Haftada ortalama 20 ders içeren bu program, öğrencilere temel konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerilerini geliştirme fırsatı sunar. Doğru telaffuz, dil bilgisi ve pratik dersleri de haftanın belli günlerinde verilir.

Yoğun İngilizce Programı:

Haftada ortalama 28-30 ders sunulan bu program, öğrencilere İngilizce eğitiminin yanı sıra her gün telaffuz, dil bilgisi ve pratik dersleri gibi önemli konuları içerir. Özellikle zamanı kısıtlı olan ve etkili bir şekilde öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal bir seçenektir.

IELTS Hazırlık Programı:

IELTS sınavına girecek olan öğrencilere yönelik tasarlanmış bu program, özellikle üniversite eğitimi hedefleyen öğrencilere hitap eder. Konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerilerine odaklanırken aynı zamanda IELTS sınavının ana konuları da ele alınır.

TOEFL Hazırlık Programı:

TOEFL sınavına girecek öğrencilere yönelik bu yoğun program, özellikle üniversite eğitimi hedefleyen öğrenciler için idealdir. Program, çıkmış sınav soruları ve TOEFL hazırlık testleri ile pratik yapma imkanı sunarak öğrencilerin sınav için hazır olmalarını sağlar.

İş İngilizcesi Programı:

Bu program, iş hayatında akıcı bir İngilizce becerisi kazanmayı amaçlayan çalışan veya belirli bir İngilizce seviyesine sahip öğrencilere yöneliktir. İş başvuruları, mülakatlar, toplantılar ve sunumlar gibi iş alanlarında gerekli yazma teknikleri ve becerileri öğretir.

Akademik İngilizce Programı:

Bu uzun vadeli program, üniversite veya yüksek lisans eğitimi hedefleyen öğrencilere yöneliktir. Temel İngilizce bilgilerini yoğun bir şekilde sunarak öğrencilere üniversite eğitimlerine yardımcı olmayı amaçlar. Haftalık ücretler diğer programlara göre daha uygun olabilir.

Avustralya'da dil eğitimi programları, farklı ihtiyaçlara ve hedeflere yönelik seçenekler sunar ve öğrencilere İngilizce becerilerini geliştirme ve kişisel hedeflerine ulaşma fırsatı sağlar.

Dil kursu programlarına başlangıç  tarihleri kuruma göre farklılık göstermektedir, bu yüzden Endless Abroad uzman danışman kadrosu ile doğrudan bağlantıya geçerek kesin bilgi edinebilirsin.

Avustralya dil okullarında eğitim fiyatı okulun konumuna, eğitim programının yoğunluğuna ve kurs içeriğine bağlı olarak değişir. Ortalama olarak, 1 haftalık dil eğitim maliyeti 200-550 AUD arasında değişmektedir.

  • Avustralya'da tek kişilik yurt odaları 10 ile 24$ arasında, iki kişilik odalar ise 13 ile 35 $ arasında değişmektedir.
  • Yüksek fiyatlı olanlar Melbourne ve Sidney gibi kentlerde bulunanlardır.
  • İki kişilik bir oda için adam başı ortalama fiyat 20$'dır.
Daha Fazla

Blog

Yurtdışı eğitim programları, ülkeler, konaklama, kısacası yurtdışında öğrenci olmak ile ilgili tüm bilgiler için blog sayfamıza göz at.

wp