Avustralya Dil Okulları

Avustralya Dil Okulları

Avustralya dil okulları ile İngilizce dil eğitimi almak düşündüğünüzden çok daha kolay ve keyifli. Avustralya yurtdışında İngilizce dil eğitimi veren ülkelerde alacağınız dil kursu ile İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

Endless Abroad, sizlere yüzlerce ülke ve şehirde dil okulunda dil eğitimi alabileceğiniz harika imkanlar sunuyor.

Yurtdışında dil okulları için yoğun olarak tercih edilen Avustralya ülkelerde sizde dil eğitimi alabilirsiniz. Sizde Avustralya yüksek lisans, üniversite ve Lise okumak istiyorsanız tek yapmanız gereken Endless Abroad ile iletişime geçmek olacak.

Büyük Set Resifi, Sydney Opera Binası ve Ayers Kayası gibi büyüleyici manzaraları ile Avustralya'da İngilizce dil eğitimi almak inanılmaz bir macera olacaktır. Bu güzel ülkede kaldığınız süre boyunca Avustralyalıların meşhur misafirperverliklerine şahit olacaksınız ve kim bilir, belki de birkaç Kanguru bile görebilirsiniz! Sydney ve Melbourne şehirleri, ülkenin en büyük iki şehri olduğu için görülmeye değerdir. Sydney aynı zamanda Avustralya'nın en eski şehri ve Yeni Güney Galler'in başkentidir. Avustralya'nın engin ve vahşi güzelliği, Güney Pasifik'in sunduğu her şeyi deneyimlemek isteyen yabancı öğrenciler için idealdir.

Avustralya Dil Okulları Genel Bilgi

Avustralya’daki bir dil okulunda eğitim almak eğitiminizi ilerletmenize ve kariyer hedeflerinize ulaşmanıza imkân sağlayacaktır. 2017 yılından itibaren yabancı öğrenci sayısında %11'lik bir artış olmuştur. Yüksek kaliteli eğitimimiz, hızlı ve etkin öğrenci destek hizmetlerimiz, çok kültürlü toplum ve modern yaşam tarzı Avustralya'yı cazip bir eğitim noktası haline getirir.Birçok yabancı öğrenci, Avustralya'da dil eğitimi aldıktan sonra yüksek öğrenime devam etme kararı alır. Avustralya olağanüstü bir yüksek öğrenim sistemine sahiptir. 1.100 akademik kurumda 22.000'den fazla bölüme sahip olan sistem, Universitas 2019 U21 Ulusal Yükseköğretim Sistemleri Sıralaması'nda 8. sırada yer almaktadır. Bu Fransa, Almanya, Norveç ve Japonya'dan daha üst sıralarda yer aldığı anlamına gelir.Eğitim kurumlarımız, İngiltere’deki Oxford veya ABD’deki Harvard üniversitelerine kıyasla nispeten daha genç olabilir, ancak en iyiler arasındadırlar.2018 Eğitim Bakanlığı Uluslararası Öğrenci Anketi'ne göre, yabancı öğrenciler Avustralya'daki yaşam ve eğitim deneyimlerinden %90 oranında memnun olduklarını bildirmişlerdir.

Avustralya, dünyadaki bazı en iyi öğrenci şehirlerine sahiptir. 2019 QS En İyi Öğrenci Şehirleri Sıralaması'na göre, neredeyse tüm büyük şehirlerimiz- Melbourne, Sydney, Brisbane, Canberra, Adelaide, Perth ve Gold Coast- dünyanın en iyi 100 öğrenci kenti arasında gösterilmektedir.

Dil Okulu Programları ve Akreditasyon

Avustralya'da dil eğitimi almak, bir sınıfta kelime ezberlemekten çok daha fazlasıdır. Dil okullarındaki öğretim yaklaşımı eleştirel düşünmenin yanı sıra grup ve proje çalışmalarına odaklanır- hepsi gerçek yaşam deneyimlerinden esinlenerek planlanmıştır, yani sadece dili öğrenmekle kalmayıp, onu günlük hayatta nasıl kullanacağınızı da öğreneceksiniz.Avustralya'da İngilizce eğitimi alarak, kendi ülkenizde sahip olamayacağınız çeşitli yaşam becerileri kazanacaksınız. Problem çözme, farklı insan gruplarına liderlik etme ve İngilizcenizi gerçek dünyadaki durumlara uygulama gibi çok değerli becerilere sahip olacak, hayatınızın geri kalanında kullanacağınız yetenekler edineceksiniz. Dil okullarındaki çok kültürlü öğrenci topluluğu sayesinde, dünya dillerini gerçekten uluslararası bir ortamda öğrenme fırsatı elde edeceksiniz.Avustralya'daki dil okulları, nerede eğitim alacağınız veya hangi kursu seçeceğiniz fark etmeksizin sürekli yüksek kaliteyi korur. Sunulan kurslar şöyledir:

 • Genel İngilizce
 • Akademik Amaçlar İçin İngilizce
 • Belirli Amaçlar İçin İngilizce (İşletme, Pilotluk veya Turizm gibi belirli alanlar için)
 • Sınav Hazırlığı (IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge First Certificate vb.)
 • (İngilizce) Öğretmenlik Eğitimi (TESOL, EfTC)
 • Eğitim Turları (Tatil ve İngilizce eğitimini bir arada isteyenler için)

Avustralya, uluslararası eğitim için Yükseköğretim Kalite ve Standartları Ajansı (TEQSA) ve Avustralya Eğitim Kalite Kurumu (ASQA) isminde iki ulusal mevzuat ve kalite ajansına sahiptir. Bu kurumlar, Avustralya Hükümeti tarafından kaliteyi denetlemek ve üniversite ve üniversite dışı eğitim sağlayıcılarını ulusal olarak onaylanmış kalite standartlarını karşılandıklarından emin olmak için bağımsız olarak geliştirilmiş bir dizi standarda göre teftiş etmek üzere kurulmuştur. Bu iki kurum İngilizce dil kolejleri için ulusal standartları izleme sorumluluğunu da taşırlar. Ayrıca, aşağıdaki öğrenci hakları Yabancı Öğrencilere Yönelik Eğitim Hizmetleri (ESOS) kapsamında yasalarla korunmaktadır:

 • Yabancı öğrencilerin refahı
 • Öğrencinin eğitim deneyiminin kalitesi
 • Güncel ve doğru bilgi sağlanması

Avustralya Vizesi

Avustralya’da dil eğitimi alabilmek için öğrenci vizesi almak zorunludur. İçişleri Bakanlığı'na temel Avustralya öğrenci vizesi gereksinimlerini karşıladığınızı kanıtlayabilmeniz gerekir. Bunlar Orijinal Geçici Giriş (GTE) gereksinimi, finansal gereksinimler, İngilizce yeterlilik gereksinimleri ile sağlık ve kişilik gereksinimleri olarak sıralanabilir. Ayrıca, Avustralya öğrenci vizesi başvuru formunu doldurmanız, vize başvuru ücretini ödemeniz gerekir ve bazı durumlarda mülakata girmeniz istenebilir. Daha detaylı bilgi için İçişleri Bakanlığı’nın resmi web sitesine göz atabilirsiniz. Diğer yandan, tercih ettiğiniz kurumun yabancı öğrenci destek ekibi de vize gereksinimleri ve başvuru süreci konusunda size yardımcı olabilir.

Neden Avustralya’da Bir Dil Okulunu Tercih Etmelisiniz?

Avustralya üniversiteleri, kolejleri ve dil okulları sizi seçtiğiniz sektörde başarılı olmanıza yardımcı olacak pratik beceriler ve bilgilerle donatmayı garanti eder. Girişimci ve yenilikçi düşünenler için küresel talep arttığından Avustralyalı eğitim sağlayıcıları her disiplinden öğrenciyi düşünce odaklı yaratıcılığa teşvik etmek için eğitim ve öğretime olan yaklaşımlarını yeniden düzenlediler.Avustralya’daki eğitim kurumları hızla değişen bir dünyada başarılı olmanıza ve zor zamanlarda güçlü kalmanıza yardımcı olacak pratik becerileri ve teorik bilgileri edinmenizi sağlayacaktır. Avustralya, eğitim mükemmelliği konusunda uluslararası standartlar belirlemektedir. Avustralya'nın eğitim sektörü, dünyanın önde gelen eğitim kurumlarından, premium eğitim tesislerinden, seçkin öğretim görevlilerinden ve profesyonel öğrenci destek hizmetlerinden oluşur.

Nasıl Yardımcı Oluyoruz?

Yurt dışında eğitim programlarına katılmak isteyen öğrencilerin temel problemi olan planlama ve süreci yönetme sorunlarını Endless Abroad Yurtdışı Eğitimi ve Danışmanlık olarak ele alıyoruz. Peki siz öğrencilerimizi, Endless Abroad ayrıcalıkları ile yurtdışı eğitim planını gerçekleştirme serüveninde neler bekliyor? 

 • Eğitim Planınızı oluşturuyoruz, uzman kadromuzla ofislerimizden yüz yüze veya telefonla destek alan öğrencilerimize ülke seçimi, şehir seçimi, program seçimi ve bütçelerine uygun okul seçimi konusunda destek veriyoruz.
 • Sizi vize sürecine hazırlıyoruz, “uzman vize kadromuzla” olumsuz vize sonuçlarını en aza indirgeyecek şekilde vize süreçlerine hazırlıyoruz. ilk adımdan itibaren hangi evrakları hazırlanacağı ve nasıl bir başvuru hikayesiyle ilerleyecekleri konusunda yönlendirmeler yapıyoruz. 
 • Süreç hakkında sürekli bilgilendirme yapıyoruz, tüm başvuru aşamalarınızı sorunsuz şekilde yürütmemizin ardından vizelerini alan öğrencilerimizi ofislerimizde bu kez de onları neler beklediği ile ilgili bir eğitime aliyoruz. 
 • Okula ve ülkeye alışmanız için oryantasyon eğitimleri veriyoruz, öğrencilerimize minimum 45 dk’lik Türkiye’den uçağa binerken başlayan ve varış ülkelerini hedef alan detaylı bir oryantasyon ile yolculuk günlerine ve tüm eğitim süreçlerine hazırlıyoruz.
 • Varış sonrası yeni bir hayata başlamanızı sağlıyoruz. Dileyen öğrencilerimize havalimanından konaklama noktasına kadar sorunsuz ulaşmalarını sağlayacakları bir havalimani transferi organize ediyoruz. İngiltere'de destek hizmeti sağlıyoruz. Öğrencilerimiz Endless Abroad Londra ofisi sayesinde Türkiye'deki danışmanları haricinde Londra’da da kendilerine özel bir danışmanlık hizmeti alacaklardır. 
 • Eğitim süresince kesintisiz destek sağlıyoruz. Öğrencilerimize yurtdışı eğitim süreçleri boyunca ilk ay haftada bir gün, sonraki dönemlerde ise ayda bir gün olmak üzere uzman danışman kadromuz ile iletişimde kalacaklarının garantisini veriyoruz!  

Avustralya’da Dil Eğitimi Alın

Farklı iklimi, eğitim kalitesi ve sıcak kanlı halkıyla ünlü olan Avustralya’nın muhteşem öğrenci şehirlerinden birinde dil eğitimi almak istiyorsanız, Endless Abroad olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İstanbul ofisimizi ziyaret edebilir veya telefon ile bize ulaşarak ücretsiz danışmanlık randevusu alabilirsiniz. 

 

Yurtdışı Dil Okulu |Dil Okulları Dil Eğitimi

Türkiye’nin en büyük yurtdışı eğitim danışmanlığı Endless Abroad ile İngilizceyi ana dil olarak konuşulduğu Avustralya gibi ülkelerde öğrenebilisiniz. 

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak İngiltere, Kanada, Amerika, İrlanda, Malta, Almanya, Avustralya, Dubai ve Fransa gibi yaklaşık 200 ülkede dil okulu ile çalışıyoruz. 

Endless Abroad, Yurtdışı Dil Okulları ve Fiyatları ile Avustralya'da İngilizce öğrenmek artık çok kolay. 

Tek yapmanız gereken Avustralya Dil Okulu ve başvuru şartları için Endless Abroad eğitim danışmanlarımızla görüşmek. Avustralya Dil Okulu kabul ve başvuru şartları için Endless Abroad eğitim danışmanları sizi bekliyor.

Avustralya eğitim almak için acele edin.

Avustralya Dil Okulları

ABILITY ENGLISH (Melbourne) Ability English'in, Avustralya'nın spor başkenti olarak kabul edilen Melbourne'deki kampüsü, ihtiyacınız olabilecek her şeye yakın. Devamını Gör
ABILITY ENGLISH (Sydney City) Sydney'in göbeğinde; ünlü Sydney Opera Binası, Darling Harbour, Harbour Bridge ve Botanik bahçelere çok yakın. Devamını Gör
EC ENGLISH (BRISBANE) Alışveriş ve iş merkezlerinin ortasında yer alan Brisbane EC English dil okulu hareketli bir ortamda olmak isteyen öğrenciler için idealdir. Bu merkezi yerden ulaşıma, mağazalara, dükkanla.. Devamını Gör
EC ENGLISH (GOLD COAST) EC English Gold Coast efsanevi Gold Coast'da yaşamın nasıl olduğunu görmek isteyenler için ideal. İngilizce öğrenirken Avustralya'nın en ünlü plajlarında (Byron Bay ve Burleigh .. Devamını Gör
EC ENGLISH (MELBOURNE) Melbourne EC English dil okulu kardeş kuruluş olan Taylors College ve Charles Sturt University'nin hemen karşısında yer almaktadır. Okul öğretim ve öğrenimde en son teknolojiyi sunmakt.. Devamını Gör
EC ENGLISH (SYDNEY) Merkezi bir konumda bulunan okulumuzda, Sydney şehrinde geçireceğiniz görülmeye değer yerler ve cazibe merkezlerinin yakınında İngilizce öğrebilirsiniz.Darlinghurst'da yer alan EC Sydn.. Devamını Gör
Envirotech Education (Gold Coast) 2008 yılında kurulan Envirotech Education, Avustralya kayıtlı eğitim kuruluşudur. Envirotech iş ve teknoloji alanlarında dünya çapında lider bir eğitim sağlayıcı olma konusunda tutkulud.. Devamını Gör
Eurocentres (EUROCENTRES CAIRNS) Eurocentres Cairns Dil Okulu, Cairns'in merkezinde yer alıyor. Cairns Business College ile aynı kampüsü paylaşmaktadır. Devamını Gör
GREENWICH ENGLISH COLLEGE (SYDNEY) Sydney inanılmaz derecede kültürel çeşitliliğe sahip bir şehir. Dünyanın dört bir yanından yeni insanlarla rahatlıkla tanışabilir ve dostça arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sydney'.. Devamını Gör
ILSC Language Schools (Brisbane) ILSC - Brisbane Brisbane merkezinde bulunmaktadır ,Avustralya'da en popüler okullardan biridir. Devamını Gör
ILSC Language Schools (Melbourne) ILSC ilk dil okulunu 1991 yılında Vancouver'da açmıştır. Dinamik ve kaliteli eğitim programlarıyla, her zaman en iyi teknolojiyi kullanmaya özen göstererek 20 yılı aşkın bir süredi.. Devamını Gör
ILSC Language Schools (Sydney) ILSC ilk dil okulunu 1991 yılında Vancouver'da açmıştır. Dinamik ve kaliteli eğitim programlarıyla, her zaman en iyi teknolojiyi kullanmaya özen göstererek 20 yılı aşkın bir süredir dil.. Devamını Gör
INTERNATIONAL HOUSE (MELBOURNE) 2001 yılında kurulan International House Sydney, hem İngilizce'yi uluslararası öğrencilere öğretmek hem de bu sınıflardaki öğretmenleri eğitmek konusunda endüstri lideridir. Küreselleş.. Devamını Gör
International House (Sydney City) 2001 yılında kurulan International House Sydney, hem İngilizce'yi uluslararası öğrencilere öğretmek hem de bu sınıflardaki öğretmenleri eğitmek konusunda endüstri lideridir. Küreselleş.. Devamını Gör
KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGES (ADELAIDE) Adelaide Dil Okulumuz, ücretsiz City Loop ve Connector otobüs hatları dahil olmak üzere ulaşım hizmetlerine yakın bir konumda bulunmaktadır. Devamını Gör
Kaplan International Languages (Brisbane) Brisbane İngilizce okumuz yeni ve geniş bir kampüste, modern eğitim ekipmanlarıyla, elli adet bilgisayarı olan iki ayrı multimedya laboratuvarıyla eğitim vermektedir. Devamını Gör
KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGES (MELBOURNE) Kaplan Melbourne Dil Okulumuz, ücretsiz tramvay hattı da dahil olmak üzere yerel ulaşım duraklarına beş dakikadan daha az yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Devamını Gör
KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGES (PERTH) Perth Dil Okulumuz ücretsiz otobüs servisi ile şehir merkezine sadece 10 dakika mesafededir Devamını Gör
KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGES (SYDNEY CITY) Sydney İngilizce okulumuzda çalışma merkezi, kütüphane ve dördüncü katta yer alan barbekü yapabileceğiniz geniş bir balkon bulunmaktadır. Devamını Gör
LSI (Brisbane) LSI, 1965'ten bu yana dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenciye eğitim vermektedir. LSI, tüm dünyaya yayılmış olan geniş bir okul ağına sahiptir . İngiltere, Kanada, ABD, Malt.. Devamını Gör
OHC English (Brisbane) Brisbane güzel Queensland’ın başkentidir. OHC English Brisbane‘de öğrenciler, sanat, canlı müzik, spor, parklar, bahçeler, nehirler ve harika iklime sahip sahip bir şehirde İngilizce ö.. Devamını Gör
OHC ENGLISH (GOLD COAST - CAIRNS) OHC Gold coast, mavi bulutların altında ve beyaz kumların üzerinde İngilizce eğitimi alacağınız bir ortam sunmaktadır. Sörfcü Cenneti olan bu şehirde daha önce tatmadığınız yeni heye.. Devamını Gör
Oxford House College (OHC) (Avustralya/Sydney) OHC English 1974 yılından beri İngilizce eğitim vermektedir ve her geçen gün büyüyüp gelişmeye devam etmektedir. OHC English bugün İngiltere'nin en popüler akredite dil okullarından biri.. Devamını Gör
Embassy English (Embassy English-Melbourne) Üniversite düşünen öğrenciler için harika seçimdir. Devamını Gör
EMBASSY ENGLISH (Embassy English-Sydney) Darlinghurst'da yer alan Embassy Sydney ortak paylaşılan bir üniversite kampüsünde olup restoranlar, barlar ve turistik yerlere yakındır. Devamını Gör
Eurocentres (Eurocentres Melbourne) Eurocentres Melbourne Dil Okulu, NEAS, English Australia tarafından onaylanmıştır. Eurocentres Başarı Sistemi ve sınav başarı garantisine sahip okuldur. Avustralya kıtasının en büyük iki.. Devamını Gör
Eurocentres (Eurocentres Sydney) Eurocentres Sydney Dil Okulu, NEAS ve English Australia tarafından onaylanmıştır. Eurocentres Başarı Sistemi ve sınav başarı garantisine sahip okuldur. Dil Okulu, şehrin göbeğinde ve turis.. Devamını Gör
OHC English Gold Coast (Brisbane) Dil Okulu OHC Gold coast, mavi bulutların altında ve beyaz kumların üzerinde İngilizce eğitimi alacağınız bir ortam sunmaktadır. Sörfcü Cenneti olan bu şehirde daha önce tatmadığınız yeni heye.. Devamını Gör
İlgili Blog Yazıları
Sıkça Sorulan Sorular
endless
endless
endless

Avustralya Dil Okulları

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Şişli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 0 333
Mecidiyeköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 995 07 08
Londra Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı +44 207636 4052
Azerbaycan Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı +994 12 408 23 03
Kadıköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 06 55
İzmit Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (262) 949 0 200
İzmir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (232) 905 54 51
İzmir Mavişehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (232) 905 54 60
Ankara Next Level Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (312) 949 03 65
Ankara Bilkent Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (312) 949 03 66
Ankara Tunalı Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0312 905 04 05
Bursa Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (224) 473 78 97
Adana Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (322) 905 08 13
Muğla Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (252) 502 3086
Antalya Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (242) 316 97 47
Alanya Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0 (242) 311 66 89
Denizli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (850) 265 0387
Samsun Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (362) 365 00 11
Gaziantep Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ‎0 (342) 999 18 87
Eskişehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (222) 905 04 05
WHATSAPP
Teklif Al!