Avustralya Dil Okulları

Avustralya Dil Okulları Hakkında

Başkenti Canberra, en büyük şehri Sydney olan bu muhteşem ülkenin ana dili İngilizce’dir. Avustralya’da dil okulları Sydney, Melbourne, Cairns ve Brisbane’de yoğunlaşmıştır. Hem eğitim alıp hem de tatil yapabileceğiniz bu cennet ülke, BM tarafından hemen hemen her sene dünya’nın en yaşanılabilir ülkesi seçilmektedir. Refah düzeyi yüksek toplumsal yapısı, sıcakkanlı insanları, doğal güzellikleri, hiç dokunulmamış yer üstü kaynakları, parkları bahçeleri ormanları ve muhteşem kıyılara sahip olması ile öğrencilerin tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir.

Siz öğrencilerimizin en çok kararsız kaldığı konuların başında şehir seçimleri gelmektedir. Şehrin genel özelliği, öğrenciler için sosyal yaşam olanakları ve ekonomik şartları şehir seçiminde önemli rol oynamaktadır.

 

Avustralya her zaman dünya gezginlerinin hayalini süsleyen bir coğrafya olmuştur. Yüz yıllar öncesine dayanan Aborjin kültürü, vahşi doğası ve modernizimliği hemen her ırktan herkesin ilgisini çekmiştir. Bu sebepten ülkede gezilmesi, ziyaret edilmesi gereken yüzlerce alternatif ve farklı aktivite tipi mevcuttur. Sydney’de Blue mountain, Opera House, Harbour Bridge, Bondi Beach, Manly Island muhakkak ziyaret edilmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Dünyanın en büyük 5 mercan kayalıklarına sahip Cairns bölgesinde birbirinden renkli balıklarla yüzmek, Gold Cost’da sörf yaparken gün batımını izlemek, Melbourne’de okyanus kenarında balinaları hatta şansınız varsa köpek balıklarını izlemek dönmeden yapmanızı tavsiye etiğimiz aktivitelerin başında gelmektedir. Özellikle deniz ve doğa tutkunları bu ülkenin sevdalısı olacaktır.

Avustralyada dil okulları ile ilgili çok daha detaylı bilgi edinmek için dilediğiniz zaman bizlere 444 3 660 ulaşabilirsiniz.

Avustralya Dil Okulları

LSI (BRISBANE) LSI, tüm dünyaya yayılmış olan geniş bir okul ağına sahiptir . DEVAMINI GÖR
ILSC Language Schools (Brisbane) ILSC - Brisbane Brisbane merkezinde bulunmaktadır ,Avustralya'da en popüler okullardan biridir. DEVAMINI GÖR
EC ENGLISH (Sydney) Darlinghurst'da yer alan EC Sydney ortak paylaşılan bir üniversite kampüsünde olup restoranlar, barlar ve turistik yerlere yakındır. DEVAMINI GÖR
EC ENGLISH (Melbourne) Üniversite düşünen öğrenciler için harika seçimdir. DEVAMINI GÖR
EC ENGLISH (Brisbane) DEVAMINI GÖR
EC ENGLISH (Gold Coast) DEVAMINI GÖR
Eurocentres (Eurocentres Sydney) +NEAS, English Australia tarafından onaylanmıştır. DEVAMINI GÖR
Eurocentres (Eurocentres Melbourne) +NEAS, English Australia tarafından onaylanmıştır. DEVAMINI GÖR
OHC ENGLISH (BRISBANE) DEVAMINI GÖR
OHC ENGLISH (SYDNEY/MELBOURNE) DEVAMINI GÖR
KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH (Sydney City) DEVAMINI GÖR
KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH (Melbourne) DEVAMINI GÖR

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım