Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

BAYSWATER COLLEGE Hakkında

Bayswater College 1978'den beri İngilizce dersleri vermek için akredite edilmiştir. 1973'te Stanton İngilizce Okulu olarak kurulan dil okulu, 2015 yılında Londra Eğitim Merkezi ile birleşti.

Online Diploma Programları; Sektör lideri uzmanlar tarafından geliştirilen online sertifika programı, sektörün en alakalı ve dönüştürücü yönlerini tanıtacaktır. Google, Facebook ve Linkedin gibi önde gelen şirketlerden konu uzmanları, program materyallerinin tasarımı ve geliştirilmesi konusunda Bayswater College ile işbirliği yapar, böylece öğreniminiz onların pratik deneyimleri, uzman görüşleri ve vaka çalışmaları ile şekillenir.

Online Programlar sayesinde çevrimiçi medya stratejilerinde uzman olabilirsiniz. En son trendleri öğrenebilir ve şirketlerin nasıl başarılı kampanyalar geliştirdiklerine dair fikir edinebilirsiniz. Bu sayede , kariyer seçeneklerinizi artıracak bir nitelik kazanabilirsiniz.

Online İngilizce Kursları; İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, ancak yoğun bir programınız varsa, çevrimiçi İngilizce kursları mükemmel bir seçimdir. Kurslar esnektir, istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Mevcut birçok seviye ile hızlı ilerleme ve tam olarak sizin için doğru seviye sınıfından başlayabilirsiniz.

Öğrenciler, öğretmenlerin ekranlarını paylaşmalarına ve ayrıca öğrencilerin küçük gruplar halinde İngilizce pratik yapmaları için ara odaları oluşturmalarına olanak tanıyan Zoom sınıflarını kullanarak çevrimiçi eğitim görürler. Kahoot gibi interaktif oyunlar kullanılmaktadır ve platform aynı zamanda tüm öğrencilerin birbirini görmesine izin vererek bu deneyimi sınıfta olmaktan sonraki en iyi şey haline getiriyor!

wp