Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

BAYSWATER COLLEGE - EUROCENTRES Hakkında

My.Eurocentres sistemi ile öğrencilere, eğitim gördükleri tüm materyallere, kaynaklara, ödevlerine ve öğretmenlerine sistem üzerinden bağlanarak çalışmalarını, kesintisiz ve sürekli bir şekilde erişim imkanını sunulmaktadır.

https://etestify.com/login/EurocentresTurkiye ile desteklenilen EUROCENTRES BAŞARI SİSTEMİ’ne bağlı kalarak; öğrencilerin gelişim takibini ve ihtiyaçlarına özel, kişiselleştirilmiş ders planlarını yaparak öğrencilere etkili ve sürdürülebilir bir eğitim verilmektedir.

My. Eurocentres Dashboard sistemde karşınıza çıkan ilk arayüzdür. Buradaki ‘calender’ sekmesinde grubunuz için hazırlanmış haftalık planı görüntüleyebilirsiniz. Bu kısımda bir önceki ve bir sonraki derste yapılanları görüntüleyebilir, seviyenize uygun binlerce kaynağa ulaşabilir, size atanan ödev ve projeleri ve bu ödevleri yaptıkça kazandığınız coinleri görüntüleyebilirsiniz.

My. Eurocentres Open Access kısmında; Genel İngilizce, akademik sınavlar ve Young Learners müfredatı ile ilgili binlerce konu anlatımı ve alıştırma kaynağına ulaşabileceğiniz, online kütüphaneyi görüntüleyebilirsiniz.

My. Eurocentres Course Books kısmında; öğretmeniniz tarafından size atanan ders kitaplarını görüntüleyebilirsiniz. Tasks Bu kısımda eğitiminiz boyunca size atanmış olan tüm ödevlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

My. Eurocentres Grade Book; Yine hocanız tarafından seviyenize uygun olarak atanmış alıştırmaları bu kısımdan görüntüleyebilir ve bunları yaptıkça ana sayfanızdaki (dashboard) seviye hedef yüzdeliğinizi yükseltirsiniz. Bu da bir üst seviyeye yüzdelik olarak ne kadar uzak ve yakın olduğunuzu gösterir.

wp