Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

CES Online İngilizce Eğitimi Hakkında

CES merkezlerinden herhangi birine şahsen katılamayan mevcut ve aday öğrenciler için Sanal Sınıf seçeneğini sunulmaktadır. Yüksek eğitimli öğretmen ekibi, İngilizce seviyenizi geliştirmenize yardımcı olmak için dinamik ve özgün bir sınıf içi deneyim yaratacak. Zoom platformu üzerinden sunulan gerçek canlı İngilizce derslerine katılacaksınız.

CES Online Grup Sınıfları; A1-C2 seviyesinden 210 saatlik kendi kendine çalışma içeriği sunar. Tüm seviyelerde 1500'den fazla gramer etkinliği. Her iki haftada bir eklenen yeni derslerle 180 gerçek 'Flashpoint' okuma dersi. Dinleme ve Okumadaki tüm soru türleri için IELTS sınavı açıklama ve uygulama etkinlikleri. CES Online, çalışma etkinliklerinizi kaydetmek ve ilerlemenizi dinamik olarak izlemek için de kullanılabilir ortam sunar.

CES Çevrimiçi Öğrenmenin Avantajları; 1. öğrenmenizin nerede gerçekleşeceğini seçebilirsiniz. 2. Sadece kurs daha ucuz değil, işe gidip gelme ve seyahat gibi diğer masraflardan da tasarruf edersiniz. 3. Hem sınıfta hem de ayrı ara odalarında öğretmeninizle veya diğer öğrencilerle yüz yüze iletişim kurabilirsiniz. 4. Öğretmeniniz hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan emin olmak için dijital beyaz tahta, indirilebilir materyaller ve sunumlar gibi çeşitli ortamları kullanabilir. 5. CES Online öğrenme platformunu kullanarak materyal indirme, video etkileşimini yönetme gibi dijital becerileri öğrenebilir ve geliştirebilirsiniz.

Kursu rezerve ettiğinizde, sizi her sınıfa davet etmek için bir e-posta gönderilecektir. Tek yapmanız gereken bağlantıya tıklamak ve sınıfa katılmak. Ayrıca, sınıflarınıza bağlanacak ve öğrenmenizi genişletmeye ve ilerletmeye yardımcı olacak çalışma görevleri de verilecektir.

wp