Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

EC Online Eğitimi Hakkında

EC Online Eğitim; Evinizden uluslararası bir İngilizce öğrenme deneyimi sunar. National Geographic Learning materyalleri ile desteklenen ve ilerlemenizi takip etmenizi sağlayan kapsamlı bir kendi kendine çalışma aracı olan EC Online erişimine sahip British Council tarafından onaylanmış bir kursa katılmanız için size uygun bir zamanda canlı derslere bağlanabilirsiniz.

Uluslararası bir sınıftaki evinizin rahatlığından haftalık rutininize uygun bir zamanda canlı çevrimiçi İngilizce derslerine katılabilirsiniz. Bu, ilerlemenizi takip etmenizi sağlayan kapsamlı bir kendi kendine çalışma aracı olan EC Online erişimine sahip National Geographic Learning materyalleri ile desteklenen British Council tarafından onaylanmış bir kurstur.

EC Online IELTS Programı; Hayalinizdeki kolej / üniversite veya iş için bu kursla IELTS puanınızı en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Uluslararası sınıf sizi sınavınıza hazırlar, EC Online IELTS sitesi ilerleme takibi ve desteği sağlar ve öğretmeniniz geri bildirim ve rehberlik sağlar. Haftada 2, 3 veya 5 gün seçenekleriyle size uygun bir program seçebilirsiniz.

wp