Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

İrlanda Üniversite

Size en uygun İrlanda'da Üniversite fırsatlarını Endless Abroad Uzman danışman kadrosu ile keşfedin!

20+ Ülke
750+ Global Partner
26+ Şube

Sıkça Sorulan Sorular

Üniversite Hakkında Sorularınızın Cevapları Burada!

20+

Ülke

750+

Global Partner

24+

Şube

Daha detaylı bilgi almak için Uzman Endless Abroad Danışman kadrosuyla iletişime geçin!

  • Dublin City University
  • Maynooth University
  • Technological University Dublin

İrlanda’nın önde gelen üniversitelerinden bazıları.

Yüksek kaliteli eğitim veren bu üniversitelerde başta sayısal bilimler olmak üzere işletme, hukuk, ekonomi gibi alanlarda dersler alabilirsin.

İrlanda Foundation programı, İrlanda üniversiteleri için gerekli yetkinliklere sahip olmayan yabancı öğrencileri İrlanda üniversitelerine hazırlayan bir eğitim programıdı.

Uluslararası Yıl Bir (International Year One) programı, İrlanda’da lisans kabul gerekliliklerini tam karşılayamayan öğrencilerin lisans eğitimlerinin ilk yılını aracı bir kurumda almasını sağlayan bir eğitim programıdır.

Eğitim almak istediğin üniversiteye ve bölüme göre yıllık fiyatlar değişkenlik gösterse de İrlanda üniversitelerinde öğrenciler yıllık ortalama 12.000 € ödeme yapmaktadır. Bunun dışında, İrlanda’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin yararlanabileceği eğitim bursları da bulunmaktadır.  

İrlanda’daki birçok eğitim programına staj ya da iş yerleşimini dahil etmektedir. Bölümlerin bu aşaması, sürecin %50’sinden daha fazla olamaz. Örneğin, eğer dört yıllık bir bölüm sizlere maksimum iki yıllık bir iş yerleşimine izin verir. İş yerleşimleri, eğitim programlarında esas teşkil etmelidir.

Daha Fazla

Blog

Yurtdışı eğitim programları, ülkeler, konaklama, kısacası yurtdışında öğrenci olmak ile ilgili tüm bilgiler için blog sayfamıza göz at.

wp