Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.
Etkinlik

Kanada’da Sertifika & Diploma Programları

7 -> 14 - Tem
17.00
Kanada’da Sertifika & Diploma Programları

7 - 14 Temmuz’da gerçekleşecek webinarlarımızda, Endless Abroad ailesi olarak eğitim alanında başarılara imza atmış Seneca ve Niagara College ile Toronto’da Sertifika ve Diploma Programları hakkında merak edilen tüm konuları konuşacağız. 9 Temmuz’da yapacağımız Instagram canlı yayınımızda Vancouver Film School’da Kanada'da Film, Animasyon, Görsel Sanatlar ve Yaratıcı Sanatlar Alanında Eğitim Fırsatları

hakkında tüm detayları konuşacağız. Yurtdışı eğitim hayali kuran öğrencilerimize tüm şeffaflığı ile Toronta ve Vancouver Daki eğitim hayatı, yaşam koşulları ve başvuru süreci gibi önemli detaylar hakkında bilgiler sunacağız. Bu süreçte uzman kadromuz, uzun yılların getirdiği sektörel deneyimlerini paylaşarak öğrencilerimizin bir yol haritası çizmelerine yardım edecekler. 

Webinara Sırasında Bilgi Alabileceğiniz Konular

  • Toronto ve Vancouver’da yaşam
  • Toronto ve  Vancouver’da eğitim, programlar ve alanlar
  • Fiyatlar ve Bölümler
  • Kabul şartları
  • Öğrencilere sağlanan burslar ve indirimler
  • Kanada'da film, animasyon, görsel sanatlar ve yaratıcı sanatlar alanında eğitim fırsatları
  • Neden Seneca College, Niagara College Toronto ve Vancouver Film School?

Kanada’da okumak senin için bir hayalse, bu hayalini gerçek kılmak için şimdi bir adım at! 7- 14 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek webinarımıza ve 9 Temmuz’daki Instagram canlı yayınımıza katılarak Seneca College, Niagara College Toronto ve Vancouver Film School’da sertifika ve diploma programları hakkında merak ettiğin tüm soruların cevaplarını alabilirsin. Webinara katılabilmek için hemen ücretsiz kaydol. Webinar ve Instagram canlı yayınımızda görüşmek üzere.

KONUŞMACILAR

Özge Çekmer & Tarık Sökmen
Şevval Şişman & Zelal Özkan
Şevval Şişman & Deniz Altuntuğ
7 -> 14 - Tem
17.00

Etkinliğin tarihi geçmiştir. Kayıt olamazsınız!

wp