Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGES Hakkında

Kaplan karma öğrenme sistemi, dijital, metin tabanlı ve kişilerarası öğretim yöntemlerinin gücünden yararlanmak için uluslararası bir uzmanlar ekibi tarafından tasarlanmıştır. Kitapları, çevrimiçi kaynakları ve kulüpleri hızlıca öğrenmenize yardımcı olur.

Çalışmalarınızı Kaplan'da tamamladığınızda bile, K + Online ve K + Online Extra aboneliği ile becerilerinizi geliştirmeye ve yenilemeye devam edebilirsiniz. Ayrıca kendi kitaplarını hazırlayan tek dil okulu Kaplandır buda eğitim ve öğretmen kalitesini göz önüne serer.

Genel Ingilizce kursları hafta da 20 ders(15 saat) olarak verilir, yarı yoğun 20 ders ve ayrıca K+ online plus, K+ Eğitim klublerine erişim sağlarsınız, Yogun programda ise haftada 20 ders ve 8 özel beceri dersi ayrıca aynı sekılde K+ plus urunlerıne erişiminiz olur. Kaplan ayrıca dünyanın en büyük eğitim ağına sahiptir İngilizce konuşulan ülkeler arasında.

Okulun İmkanları + K+ Online Eğitim + K+ Eğitim Klupleri ve atölyeler + K+course boks + Sosyal Aktiviteler ve turlar + Seviye atlama garantisi sunar.

wp