Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

Keele University - Online MBA Hakkında

Keele Üniversitesi, hırslı ve proaktif bireylerden oluşan küresel bir kitle için oluşturulmuş tamamen çevrimiçi bir Master programları paketini sunmaktan gurur duyar.

MBA online eğitim programları, kariyer potansiyellerini ortaya çıkarmak isteyen özel ve kamu sektörü kuruluşlarının liderleri ve hevesli liderleri için oluşturulmuştur. Temel bir MBA programı, finans ve girişimcilikte uzmanlaşma fırsatları ile bu profesyonel nitelikler benzersiz bir fırsat sunar: etkili, etik ve sürdürülebilir bir şekilde nasıl liderlik edileceğini öğrenmek için etkili bir eğitim sunmaktadır.

Sürekli değişen ve karmaşık bir çalışma ortamında yaratıcı çözümler bulmak ve akıllı ve bilinçli seçimler yapmak için stratejik ve eleştirel düşünceyi kullanma becerinizi geliştireceksiniz. Bu Master dereceleri, etkileşimli ve işbirliğine dayalı bir eşler arası öğrenme ortamında kendi deneyimlerinizi ve mevcut mesleki zorlukları temel alan yansıtıcı öğrenmeyi sağlamak için yapılandırılmıştır.

Yüksek Lisans programları tamamen çevrimiçi olarak verilir ve dünyanın herhangi bir yerinden kampüse katılmaya gerek kalmadan incelenebilir. Çalışan profesyonellerin yoğun programlarına uyacak şekilde dikkatlice tasarlanmışlardır ve iş ve aile taahhütlerinin tutkularınızı askıya almak için nedenler olmamasını sağlarlar. Mevcut görevinize devam ederken ders çalışabilir ve öğrendiklerinizi profesyonel bağlamınıza hemen uygulayabilirsiniz.

wp