Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

NEW COLLEGE GROUP Hakkında

NCG çevrimiçi dil kursları, becerilere dayalı, tematik bir müfredat aracılığıyla deneyimli İngilizce dil eğitmenlerinin uzmanlığıyla yenilikçi öğrenme materyallerini birleştirerek öğrencilerin dil becerilerini geliştirir.

NCG çevrimiçi A1 - C1, IELTS'den (dinleme, okuma, yazma ve konuşma) Genel İngilizce'yi kapsayan NCG çevrimiçi ders kitaplığı sunar. Tüm derslerde, gerektiğinde destek, rehberlik ve yardım sağlamak için her zaman video bağlantısı aracılığıyla bir öğretmen bulunur.

NCG çevrimiçi ders kitaplığı, A1 - C1, IELTS (dinleme, okuma, yazma ve konuşma) 'den Genel İngilizce'yi ve Konuşma Becerileri, Okuma Becerileri, Dinleme Becerileri, Yazma Becerileri gibi beceri dil kurslarını kapsar.

Öğrencilere video konferans ile diğer öğrencilerle iletişimsel faaliyetlere katılma fırsatı verilirken, öğrenim kaynakları aracılığıyla yönlendirilir, uzman dil eğitmenlerinden biri tarafından izlenir ve geri bildirim verilir.

İster Genel İngilizce, IELTS veya İş İngilizcesi öğrenmek isteyin, çevrimiçi sınıfları size şu konularda yardımcı olabilir: - Genel İngilizce: Konuşma, dinleme ve diğer becerilere güçlü bir şekilde odaklanarak iletişim becerilerinizi geliştirebilirsiniz. - IELTS : Uzman hazırlık sınıfları ile sınava hazırlanabilir, sınav becerilerinizi geliştirebilirsiniz. - İş İngilizcesi: Kariyerinizde başarılı olmak için İngilizce sunumlar, toplantılar, müzakereler yürütmek ve iş yerinde İngilizceyi kullanma becerinizi geliştirmek gibi ihtiyacınız olan becerileri öğrenebilirsiniz.

wp