Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

Online Eğitimler

İnternetin hızla gelişimi, insanlığın her noktasına yayılımı ve yükselen gücüyle birlikte sesli ve görüntülü iletişimde de büyük bir gelişme yaşandı. Bu da online ortam üzerinden verilen hizmetlerin sayısında bir artışa sebep olmakta. Dünyanın en prestijli eğitim kurumları bu kervana hızlı bir şekilde katılmış,eğitimlerini online ortama taşıyarak dünyanın dört bir yanından insanın katılımına sunmuştur.

Halihazırda eğitimine devam eden öğrenciler, bu süre içerisinde yurtdışından prestijli ve kaliteli eğitim sunan üniversiteler, dil okulları, liseler veya sertifika ve diploma programlarına ister yaz tatilinde ister akademik takvim süresince katılabilirler.

Buna ek olarak çalışan profesyoneller kariyerlerine ara vermek zorunda kalmadan eğitim alabilir, yurtdışında kabul gören bir diplomaya hem zaman kaybetmeden hem de uygun bir fiyatla kavuşabilirler.

Online eğitim, önce teknolojik altyapısı sayesinde pek çok avantantaja sahiptir. Eğitim almak istediğiniz yeri ve zamanı tamamen size kalmıştır. İster evde, ister işte, ister bir parkta, isterseniz de bunların dışında sizin belirlediğiniz farklı bir yerde, herhangi bir saat diliminde dersinizi alabilirsiniz. Ders sürelerinin kısa olması sayesinde dikkatiniz ders süresince dağılmaz. Derslerinizi ve eğitmenlerinizi kendiniz seçersiniz. Online dil eğitimi klasik metodlara kıyasla çok daha hesaplıdır. Fiyat/performans perspektifinden bakıldığında verdiğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla alırsınız.

Uzaktan öğretim, örgün eğitim ile temelde aynı eğitimi vermekte, aynı müfredatı aynı öğretmenlerle tek farkı online ortamda olacak şekilde sunmakta. Bu sebeple eğitimin temel maliyeti konusunda örgün eğitim ile online eğitim arasında pek fark bulunmamakta. Fakat asıl fark, yurtdışında eğitim maliyetlerinde en büyük paydayı yaratan yaşam maliyetleri konusunda ortaya çıkıyor. Konaklama, vize, ulaşım, kişisel giderler gibi maliyetlerin bulunmaması gibi bir avantaj sağlayan online eğitim, bu konuda büyük bir tasarrufu da yanında getiriyor.

 

Online Programlar

wp