Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

OXFORD INTERNATIONAL EDUCATION GROUP Hakkında

IELTS & Cambridge Sınav Hazırlık kursu, İngilizce becerilerinizi geliştirecek ve IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi) ve Cambridge İngilizce sınavlarına hazırlık olarak sınav tekniğinizi geliştirecektir. Online Eğitim Program Bilgileri;  Kurs tamamlandığında kişiselleştirilmiş sertifika verilir. Kurs süresi için Sanal Öğrenme Kampüsü erişimi + kurs sonrası 2 hafta erişim verilir.

Online Genel İngilizce Kursları; En popüler kurs olan Genel İngilizce Programı her seviyeden öğrenciye uygundur. Kurslar, okuma, konuşma ve seyahat dahil olmak üzere genel kullanım için daha iyi İngilizce anlamak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Temel dersler seçmeli derslerle eşleştirilerek öğrencilere belirli bir ilgi alanını keşfetme veya bir zorluk alanını ele alma fırsatı sunar. Öğrenciler gramer, kelime bilgisi ve dil işlevlerini öğrenerek İngilizcelerini geliştireceklerdir. Bu dil geliştirme derslerinin ardından öğrenciler, öğrendiklerini ve yeni bilgilerini pratik gerçek dünya örnekleri ile uygulayacaklar.

wp