Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

Robert Gordon University - MSc Management Hakkında

Online Yönetimde Yüksek Lisans kursumuz, temel iş bilgisi teorisini pratik alaka düzeyiyle sunar. Bu popüler çevrimiçi MSc programı, tüm yönetim seviyelerine uygun temel iş ve yönetim becerilerini geliştirir. İşyerindeki mezunlar için doğal gelişme, kendi bölümlerinin veya işlevlerinin stratejik liderliğine ve hatta şirket liderliğine yöneliktir. Bu eğitim sürecinde yöneticiler olarak daha etkili performans göstermenize olanak sağlayacaktır. Uzaktan eğitim kursu, kampüsteki öğrencilerle aynı öğretim materyaline erişebileceğiniz Sanal Öğrenme Ortamı (CampusMoodle) aracılığıyla çevrimiçi olarak verilmektedir. Dünyanın dört bir yanından öğretmenler ve diğer öğrencilerle etkileşim kurma fırsatınız olacak.

Başvuru sahiplerinin iyi bir onur derecesi almaları gerekecektir. Onur derecesine sahip olmayan, ancak derece veya derece eşdeğer niteliklere sahip olanlar ve bir kuruluş içinde uygun bir süre boyunca uygun bir düzeyde iş deneyimi olanlar değerlendirmeye alınacaktır. Onaylanmış bir meslek kuruluşunun nitelikleri de dikkate alınacaktır.

Online eğitimden mezun olduktan sonra, Chartered Management Institute (ACMI) Ortak Üyeliğine başvurmaya hak kazanacaksınız ve tam üye (MCMI) olmak için 3 yıl çalışacaksınız.

wp