Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

Stafford House International Hakkında

Online Sertifika Programları sayesinde başarılı bir kariyer için gerekli olan iletişim, sunum ve takım çalışması becerilerini öğrenebilirsiniz. Nihai ekip projelerinde diğer uluslararası öğrencilerle işbirliği yaparken gerçek iş yerini yansıtan deneyimler yaşayabilirsiniz.

Artık tüm Stafford House Okulları yüz yüze İngilizce derslerine açık olduğuna göre, sınıfa dönmek için sabırsızlanacağınızı biliyoruz. Bunun için online eğitim programlarından, Connected English programı oluşturuldu. Bu yeni program, eğitiminize devam etmek için okullarımızdan birine gitmeden önce kendi ülkenizde Stafford House'da eğitim almanızı sağlar. Hem de hepsi çok uygun bir fiyata!

Stafford House Connected, Birleşik Krallık ve Kanada'daki okullarından herhangi birinde yüz yüze sınıf rezervasyonu yapmanıza ve özel olarak tasarlanmış çevrimiçi program aracılığıyla eğitiminize kendi ülkenizden başlamanıza olanak tanır. Herhangi bir Stafford House okulunda istediğiniz uzunlukta kurs rezervasyonu yapabilir ve daha sonra gelmeden önce 2 ila 12 haftalık çevrimiçi derslere erişim sağlayabilirsiniz.

Stafford House Connected, ihtiyaçlarınıza ve durumunuza göre esnek olacak şekilde tasarlanmıştır. Kursunuzun yüz yüze öğesini başlatmak için seçtiğiniz tarih ne olursa olsun değiştirilebilir ve çevrimiçi derslerinizi tamamladıktan hemen sonra yüz yüze derslerinize başlamanız gerekmez.

wp