Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.
Etkinlik

Toronto School of Management Webinarı

Kanada'nın popüler okullarından biri Toronto School of Management'ta eğitim olanakları, kampüs yaşamı, burslar gibi tüm konuları öğreneceğin webinarımıza davetlisin!

27 - Oca
21.00
Toronto School of Management Webinarı

27 Ocak saat 21:00’de online olarak gerçekleşecek webinarımızda, alanında uzman konuşmacılarımız ile Toronto School of Management’taki eğitim fırsatları hakkında konuşacağız.

Uluslararası öğrenciler tarafından en çok tercih edilen eğitim kurumlarının başında gelen TSOM’da eğitim, kampüs hayatı, öğrenci olanakları, burslar, indirimler ve daha fazlası webinarımızda seni bekliyor. Kanada’da unutulmaz bir eğitim hayatına ilk adımını atacağın webinarımıza katılarak aklındaki tüm soruların cevabını konuşmacılarımızdan dinleyebilirsin. 

Webinar Sırasında Bilgi Alabileceğiniz Konular

  • Kanada’da eğitim, programlar ve alanlar
  • Kanada’da yaşam
  • Fiyatlar ve Bölümler
  • Kabul şartları
  • Kanada’da çalışma izni
  • Öğrencilere Sağlanan Burslar ve İndirimler

Neden Toronto School of Management?

Hadi, hayallerini daha fazla erteleme! 27 Ocak 21:00’de webinarımızda yerini al ve geleceğin için çizeceğin yolu bizimle şekillendir. Webinara katılabilmek için hemen ücretsiz kaydol. Webinarlarımızda görüşmek üzere.

KONUŞMACILAR

Ayşegül Yıldız Dasar
Şevval Şişman
27 - Oca
21.00

Etkinliğin tarihi geçmiştir. Kayıt olamazsınız!

wp