Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

UK COLLEGE OF ENGLISH Hakkında

UKCE ingilizcenizi evinizin rahatlığında geliştirmek istiyorsanız, UKCE'nin çevrimiçi kursları sizin için ideal kurslardır. Hem Genel İngilizce hem de IELTS'i çevrimiçi olarak eğitim verilirken, tam zamanlı (15 saat / hafta) ve yarı zamanlı (10 saat / hafta) kurslarda sunulmaktadır. Güçlü yönlerinizi geliştirmek ve zayıf yönleriniz üzerinde çalışmak için dikkatlice tasarlanan kapsamlı kurslar, yapmanız gereken ilerlemeyi size sağlayacaktır. Kurslar, İngilizce'deki tüm beceri alanlarının bir sınıftaki her birey için doğru derecede odaklanmasını sağlamak için geliştirilmiştir.

Çevrimiçi eğitim, eğitmenlerin tam desteğiyle dünyanın her yerinden İngilizce öğrenme fırsatı sunar. Oturum başına ortalama 10 öğrenciye sahip küçük grup boyutları, eğitmenlerin sizi tanımak için zamanları olduğu ve özel öğrenme ihtiyaçlarınız üzerinde sizinle birlikte çalışabilecekleri anlamına gelir.

Materyal gerekmez veya kayıt ücreti uygulanmaz. İhtiyacınız olan tek şey iyi bir İnternet bağlantısıdır. Ne kadar süre çalışacağınıza ve ne zaman çalışacağınıza karar vermeniz önemlidir, ancak sizin için doğru programın ne olduğuna dair rehberlik sağlanmaktadır. Seviyenizi Test Edin bölümüne gidin ve eğitim sürecinizi bugün başlatın.

Değişikliğe ihtiyaç duyanlar ve yüz yüze dersler için okulda devam etmek isteyenler için, öğrencilerin hem çevrimiçi hem de okulda çalışabilecekleri çok esnek bir karma program tasarlanmıştır.

wp