Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.
Etkinlik

University Canada West ile Kanada’da Ön Lisans, Lisans ve Yüksek Lisans Webinarı

Dünyanın en yaşanabilir şehirlerinin başında gelen Vancouver’da ön lisans, lisans ve yüksek lisans eğitimi sunan University Canada West ile yüksek lisans programları ve sundukları imkanlar hakkında bilmek istediğiniz tüm konuları ücretsiz webinarımızda konuşacağız.

27 - Mar
21.00 - 22.00
University Canada West ile Kanada’da Ön Lisans, Lisans ve Yüksek Lisans Webinarı

Vancouver şehir merkezine yakın konumundaki tarihi binasında %62’si dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrencileri için mezuniyet sonrası çalışma iznine uygun programlar, uluslararası öğrencilere burs imkanları ve öğrenci odaklı eğitim planı sunan University Canada West, öğrencilerine seçtikleri alanda bir kariyere hazırlanmak üzere tasarlanan lisans ve yüksek lisans programları ile iş dünyasında aranan çağdaş becerileri kazandırma amacı taşır.

MBA programından mezun öğrencilerin tamamının 6 ay içerisinde iş sahibi olduğu, online ve yüzyüze eğitimin esnek bir şekilde kombine edildiği eğitim sistemine sahip, sektöre özel farklı kabiliyetlerin gelişmesine katkı sunan workshoplar düzenleyen University Canada West, özellikle uluslararası öğrenciler için sunduğu imkanlar ve burslarla tercih oranı çok yüksek bir okul olarak göze çarpıyor.

Vancouver’da sizi iş dünyasına hazırlayacak, profesyonel bir vizyon katacak, networkünüzü geliştirecek ve kariyerinize emin adımlarla başlamanızı sağlayacak bir yüksek lisans eğitim için University Canada West ile Kanada’da yüksek lisans imkanlarını, burs ve indirim seçeneklerini, bölümleri ve kabul koşullarını ücretsiz webinarımızda konuşacağız.

Webinara Sırasında Bilgi Alabileceğiniz Konular

  • Neden Kanada’da Yüksek Lisans?
  • Neden UCW?
  • Akademik Partnerlerimiz
  • Fiyatlarımız ve Bölümlerimiz
  • Kabul Şartları
  • Öğrencilere Sağlanan Burslar ve İndirimler
  • Çalışma İzni ve İş Bulma

Hayalleriniz için şimdi bir adım atın. Parlak bir gelecek için Kanada’nın en prestijli okullarından University Canada West ile gerçekleştireceğimiz webinara şimdi ücretsiz kaydolun, avantajlardan yararlanın! 27 Mart Cumartesi günü webinarımızda görüşmek üzere.

KONUŞMACILAR

Şevval Şişman
Rafi Balıkçı
Sibel Burcu Cesur
27 - Mar
21.00 - 22.00

Etkinliğin tarihi geçmiştir. Kayıt olamazsınız!

wp