Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

University of Bath - MSc Entrepreneurship, Management and Innovation Hakkında

Uzaktan öğretim, örgün eğitim ile temelde aynı eğitimi vermekte, aynı müfredatı aynı öğretmenlerle tek farkı online ortamda olacak şekilde sunmaktadır. Bu sebeple eğitimin temel maliyeti konusunda örgün eğitim ile online eğitim arasında pek fark bulunmamakta. Fakat asıl fark, yurtdışında eğitim maliyetlerinde en büyük paydayı yaratan yaşam maliyetleri konusunda ortaya çıkıyor. Konaklama, vize, ulaşım, kişisel giderler gibi maliyetlerin bulunmaması gibi bir avantaj sağlayan online eğitim, bu konuda büyük bir tasarrufu da yanında getiriyor.

Bath'daki Bath İşletme Okulu'nda çevrimiçi MSc için fakültede görevli olan Dr Stoyanov, Edinburgh Üniversitesi'nde Strateji ve Uluslararası İşletme alanında doktora derecesini aldı. Girişimcilik eğitimi, çevrimiçi öğrenme teknolojileri, veri analizi, danışmanlık, ders verme ve akademik araştırma yazarlığı konularında deneyime sahiptir. Devam eden araştırmalarından bazıları 'Göçmen girişimciler arasında kimlik, adaptasyon ve ağa gömülme' konusunu ele alıyor.

wp