Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

University of Birmingham - Online MBA Hakkında

Uzaktan öğretim, örgün eğitim ile temelde aynı eğitimi vermekte, aynı müfredatı aynı öğretmenlerle tek farkı online ortamda olacak şekilde sunmaktadır. Bu sebeple eğitimin temel maliyeti konusunda örgün eğitim ile online eğitim arasında pek fark bulunmamakta. Fakat asıl fark, yurtdışında eğitim maliyetlerinde en büyük paydayı yaratan yaşam maliyetleri konusunda ortaya çıkıyor. Konaklama, vize, ulaşım, kişisel giderler gibi maliyetlerin bulunmaması gibi bir avantaj sağlayan online eğitim, bu konuda büyük bir tasarrufu da yanında getiriyor.

En az üç yıllık yönetim tecrübesine sahip hırslı profesyoneller için tasarlanan Online MBA Programı, işletme teorisi, uygulaması ve liderliği anlayışınızı geliştirecektir. MBA Online Eğitim Programı, Birleşik Krallık'ın en eski işletme okulu olan Birmingham Business School'da eğitim vermektedir. Uluslararası alanda takdir görmesinin yanı sıra, düzenli olarak küresel alanda yer alır ve akreditasyona sahiptir.

Online Eğitim ile önde gelen akademisyenler ve sektör figürlerinden öğrenecek, topluluk panolarına ve anlık mesajlaşma hizmetlerine erişebileceksiniz, düzenli canlı tartışmalara sahip olacak ve özel bir Öğrenci Hizmetleri Koordinatöründen destek alacaksınız - hepsi öğrenci yolculuğunuzda size rehberlik edecek. Sanal öğrenme ortamına erişimde herhangi bir sorun yaşarsanız, 7/24 teknik desteğe erişim de vardır.

Çevrimiçi eğitim, işe ara vermek zorunda kalmadan kariyerinizi ilerletmenizi sağlar. Tam zamanlı çalışıyorsanız ve üst düzey bir pozisyondaysanız, öğrendiklerinizi neredeyse anında uygulama şansınız olacak ve çevrimiçi bir MBA'nın getirdiği değere katkıda bulunacaksınız. Bu şekilde çalışmak, yer değiştirmenize veya seyahat etmenize gerek kalmadan çok saygın bir üniversiteden kalifikasyonunuzu almanızı sağlar.

wp