Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

University of Essex - BA Business and Management Hakkında

Online Eğitimde Neden UNIVERSITY OF ESSEX ?

Birleşik Krallık'ta bulunan en yüksek kalite olan Hükümetin Öğretimde Mükemmellik Çerçevesinde (TEF) altın derece alan tek çevrimiçi sağlayıcısıdır. 2018 Yılının Üniversitesi, Essex Üniversitesi Times Yüksek Öğretim Ödülleri tarafından küresel tanınmakta ve onaylamaktadır. Ara vermenize gerek kalmadan eğitim sürecinizi % 100 çevrimiçi gerçekleştirebilir ve mevcut işinize göre yarı zamanlı olarak tamamlayabilirsiniz.

Etkileşimli tartışma forumlarında canlı Soru ve Cevaplarda, sadece öğretmenlerinizden değil, aynı zamanda birbirinizden de öğrenerek dünyanın her yerinden profesyonellerle işbirliği yapacaksınız. İş sorunlarına yaklaşmanın yeni yollarını geliştirecek ve ilk günden öğrendiğiniz becerileri uygulayabileceksiniz.

BA (Hons) İşletme ve Yönetim online eğitim, ne kadar sürede tamamlanacağına dair bir rehber olan 4 yıllık gösterge niteliğinde bir çalışma süresine sahiptir. Gerçek süre, çalışma hızınıza, seçtiğiniz çalışma seçeneklerine ve modül kullanılabilirliğine bağlı olarak daha uzun veya daha kısa olabilir. Çalışmalarınızı belirli zamanlarda modülleri ikiye katlayarak gösterge niteliğindeki kurs süresinden daha hızlı tamamlamak mümkündür; ancak minimum eğitim süreleri geçerlidir.

Online Eğitimler: 4 yıl boyunca part-time şeklinde gerçekleşmektedir. Eğitimlerin başlangıç tarihleri; Başlangıç Tarihleri: Haziran, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım'dır. Ödeme Planı ve Burslar: Aylık veya Senelik taksitlerle ödeme yapmak mümkün. Eğer ki tamamını en baştan ödemek isterseniz üniversite %10 indirim yapıyor. İndirime ek olarak %10luk bir ek burs alma şansınız da mevcut. İngilizce Yeterlilik: Dersler %100 İngilizce verildiğinden dolayı IELTS 6.0 düzeyinde İngilizce yeterliliğinizin olması gerekiyor. Okuldan İngilizcenizi tespit edebilmek için bir İngilizce test istenebilmektedir, ardından ihtiyaç olduğu belirlenirse program öncesi online dil kursu organize edilmektedir.

wp