Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

University of Lincoln - MSc Management with Project Management Hakkında

Lincoln Üniversitesi'nden Proje Yönetimi Yüksek Lisans derecesi ile % 100 çevrimiçi Yönetim, sağlam bir işletme, liderlik ve proje yönetimi anlayışı geliştirmek isteyen kişiler için oluşturulmuştur. Bu Yüksek Lisans derecesi, işbirliğini, yaratıcılığı ve aktif öğrenmeyi teşvik eden etkileşimli bir dijital öğrenme ortamında oluşturulmuştur. Her yerde, her zaman ve herhangi bir cihazda çalışılabilir, yani işiniz ve kişisel taahhütleriniz etrafında çalışabilir ve öğrendikçe para kazanabilirsiniz.

Proje Yönetimi ile Yüksek Lisans Yönetimi, öğrencilere karmaşık ve sürekli değişen bir ortamda bir işi ve projeleri yönetmek için gereken temel konular hakkında çok yönlü bir anlayış sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler ayrıca liderlik, finans ve muhasebe ve insan yönetimi gibi kilit alanlarda bilgi ve becerilerini geliştirme ve sektördeki pazarlama uygulamalarındaki güncel gelişmelere odaklanma fırsatına sahip olacaklar.

wp