Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

University of York - MSc International Business, Leadership and Management Hakkında

Uzaktan eğitim, YÖK tarafından tanınmakta ve onaylanmış olan kurumlardan elde edildiği sürece YÖK denkliği çoğunlukla bulunmaktadır. Yine de YÖK tarafından bir denklik belgesi bulundurmak her zaman avantajınıza olacaktır.

Çalışan bir profesyonel veya hırslı bir kariyer değiştirici olarak, çalışmalarınızı iş ve kişisel taahhütler etrafında dengelerken, dünya standartlarında bir Russell Group üniversitesinde Master derecesi kazanma esnekliğine sahipsiniz.

% 100 çevrimiçi İnovasyon, Liderlik ve Yönetim Yüksek Lisans programı, yenilikçi vizyonu operasyonel bir gerçeklik haline getirmek için kanıtlanmış liderlik araçlarından yararlanarak stratejik düşünmeyi teşvik etmek için tasarlanmıştır. Bu disiplinler arası program, iş inovasyonu ve değişim yönetimine özel olarak odaklanırken, aynı zamanda daha geniş yönetim disiplinlerinde gelişimi destekler.

Uluslararası İşletme, Liderlik ve Yönetimde Çevrimiçi Programında; İş liderlerinin, giderek karmaşıklaşan küresel bir ortamda organizasyonel sınırların ötesinde faaliyet göstermesi gerekmektedir. % 100 çevrimiçi MSc Uluslararası İşletme, Liderlik ve Yönetim, küresel ticaret, pazarlama ve satış ile ilgili zorluklara özellikle vurgu yapar ve ilgili yönetim disiplinlerine mükemmel bir genel bakış sağlar. Program, uluslararası iş ortamının teorik bir anlayışını geliştirirken uygulama bilgisi oluşturmak için tasarlanmıştır. Bu programdan mezun olarak, sağlık ve tıp, savunma ve havacılık, yönetim danışmanlığı, nakliye lojistiği ve dağıtım ve muhasebe ve denetim dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerde pozisyonlar bulabilirsiniz.

wp