Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

EDUALIA Hakkında

Red Leaf Group ve Ontario eSchool uluslararası öğrencilerin biri kendi ülkesinden biri Kanada’dan Ontario Lise Diploması (OSSD) olmak üzere çift diploma almalarına yardımcı olmak amacıyla Edualia adında online akademik kredi programı tasarladılar. Bu diploma zorlu ve kaliteli eğitim seviyesi ile dünya çapında tanınmaktadır.

Her öğrencinin ihtiyacına göre üç farklı program tasarlanmıştır. Bu programlardan ikisi resmi Kanada lise diploması alınmasıyla sona ererken, üçüncüsü öğrencinin ilgi alanına giren kredili dersleri alarak dil becerilerini geliştirmesine yardımcı olur.

Kanada Çift Diploma Programı Kanada eğitim sistemindeki en prestijli kurumlardan ikisi olan Red Leaf GROUP ve Ontario Eğitim Bakanlığı arasındaki bir işbirliğidir. Program öğrenciye en yüksek kalitede bir eğitim fırsatı sunmak için nitelikli eğitim uzmanlarından oluşan ekibiple geliştirilmiş bir eğitim platformunu bütünleştirir.

Online 4 kredi Kanada Lise Diploması (Ontario Lise Diploması, OSSD): 4 kredilik program öğrencinin Kanada lise diploması almasını sağlar. Ancak, 6 kredilik programın aksine, bazı üniversitelere doğrudan erişim için ek krediler gerektirebilir. Bu seçenekte 11. ve 12. sınıflardan dersleri birleştirir ve eğitimlerine uluslararası üniversitelerde devam etmek isteyen veya kişisel, akademik veya profesyonel özgeçmişleri için resmi bir akreditasyona sahip olmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Kanada Lisesi Genel İlgi Online Kursları: İngilizce seviyesini geliştirmek, belirli bir alandaki bilgiyi geliştirmek, teknik beceriler kazanmak veya akademik ilgi gibi kişisel hedefler için tasarlanmıştır. Genel ilgi kurs kredileri lise diploması almaya yeterli olmamaktadır.

Öğrenci online bir platform kullanarak ödevlerini tamamlar. Bu ödevler öğrencinin istediği zaman sonuçları ve geliştirmesi gereken alanları görebileceği şekilde Kanadalı öğretmenler tarafından değerlendirilir. Önceden tamamlanmış kredilerin transferi, öğrencinin kendi ülkesinde seyahat veya ikamet masrafları olmadan ve nispeten daha az ders saati ile ikinci bir diploma almasına izin verir.

Kanada lisesi dışında edinilen bilgi ve becerilerin resmi olarak tanınması olan PLAR (Önceki Öğrenim Değerlendirme ve Tanıma) akreditasyonunun tamamlanması.

wp