Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

Kanada'da Oryantasyon Rehberi

Kanada'da Oryantasyon Rehberi

Vize işlemleri tamamlanan öğrenciler oryantasyon için hazır hale gelirler. Endless Abroad danışmanları öğrencilerine “ Oryantasyon Klavuzu “ adı altında dosyayı online ortamdan iletir. Akabinde öğrencinin müsait olduğu zaman diliminde randevu oluşturulup, öğrenciye en yakın Endless Abroad ofisinde, öğrencinin danışmanıyla yüz yüze görüşme organize edilir. Bu görüşmede;

  • Öğrencinin Türkiye’den çıkarken pasaport kontrolünde yapılması gerekenlerle ilgili gerekli bilgiler verilir,
  • Öğrencinin valizinde nelere bulunması gerektiğiyle ilgili genel bilgiler verilir.
  • Bankacılık ve simkart işlemleri ile ilgili detaylı bilgiler verilir.
  • Öğrencinin alışma sürecini kolaylaştıracak ve defter, kalem gibi hediyelerden oluşan bir set Endless Abroad danışmanları tarafından öğrenciye hediye edilir.
  • Kanada girişte gümrük görevlisinin sorabileceği sorularla ilgili ön bilgilerin verilmesi ve öğrencinin Kanada pasaport kontrolünden geçerken yanında bulundurması gereken belgelerin öğrenciye teslim edilmesi (Kabul belgesi, konaklama yerinin adresi, konaklama kabulu vs.) oryantasyon sırasında öğrenciye verilir.
  • Kanada için okula başlama kuralından biri olan sigorta ile ilgili bilgi verilip, öğrenciye sigorta ile ilgili yardım edilir.

Kanada'da Oryantasyon Rehberi Blog

Kanada'da Oryantasyon Rehberi Hakkında Blog Yazılarımız

Öğrenci Hikayeleri

Birbirinden güzel ülkede, birbirinden güzel deneyim! Öğrenirken eğlenen, yeni bakış açılarıyla gelişen öğrencilerimizin hikayelerine göz at.

wp