Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

Macaristan Dil Okulu

Macaristan dil okullarında eğitime başla, farklı hedeflere odaklanan esnek başlangıç tarihlerine sahip programlarla dil eğitimi al!

4 Ülke
+750 Global Partner
30 Şube

Sıkça Sorulan Sorular

Dil Okulu Hakkında Sorularınızın Cevapları Burada!

20+

Ülke

750+

Global Partner

24+

Şube

Daha detaylı bilgi almak için Uzman Endless Abroad Danışman kadrosuyla iletişime geçin!

Macaristan'da dil eğitimi maksadıyla bulunan öğrencilerin çalışma izinleri yoktur

Macaristan'da dil eğitimi maksadıyla bulunan öğrencilere çalışma izni verilmez. FAKAT lisans ve yüksek lisans için bu ülkede bulunan öğrenciler en az 1 yıllık eğitim programlarına kaydolmaları şartı ile çalışma hakkını elde ederler.

Macaristan'da dil eğitimi maksadıyla bulunan öğrencilerin çalışma izinleri yoktur

Macaristan Öğrenci Vizesi

Macaristan'da öğrenci olarak kalmak için bir öğrenci vizesi gereklidir. Başvuru süreci, öğrencinin üniversite veya dil okuluna kabul edilmesi ile başlar. Öğrenci, Macaristan büyükelçiliğine başvurarak vize için gerekli belgeleri sunmalıdır. Macaristan Öğrenci Vizesi başvuru işlemi tamamlandığında, öğrenci Macaristan'a seyahat edebilir ve eğitimine başlayabilir.

Endless Abroad Danışmanlık hizmetlerinden yararlanan öğrenciler Yurtdışı Dil Okulu kayıt ve tüm süreç için herhangi bir danışmanlık ücreti ödemezler.

Özel bir başvuru tarihi bulunmamaktadır. Vize sürecini düşünerek, dil eğitimine başlamak istediğin tarihten en geç 12 hafta önce başvurunu tamamlaman gerekir, ancak dönem kampanyalarından yararlanmak için planlamanı en erken süreçte hayata geçirmen önemlidir.

Daha Fazla

Blog

Yurtdışı eğitim programları, ülkeler, konaklama, kısacası yurtdışında öğrenci olmak ile ilgili tüm bilgiler için blog sayfamıza göz at.

wp