Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

İrlanda'da Oryantasyon Rehberi

İrlanda'da Oryantasyon Rehberi

İrlanda Vizesi işlemleri tamamlanan öğrenciler oryantasyon için hazır hale gelirler.

Endless Abroad danışmanları öğrencilerine “ Oryantasyon Klavuzu “ adı altında dosyayı öğrencilerine online ortamdan iletir. Akabinde öğrencinin müsait olduğu zaman diliminde randevu oluşturulup , öğrenciye en yakın ofisinde yüz yüze görüşme organize edilir.

Bu görüşmede;

  • Öğrencinin Türkiye’den çıkarken pasaport kontrolünde yapılması gerekenlerle ilgili gerekli bilgiler verilir,
  • Öğrencinin valizinde nelere bulunması gerektiğiyle ilgili genel bilgiler verilir.
  • Bankacılık ve sim kart işlemleri ile ilgili detaylı bilgiler verilir.
  • GNIB randevusu ile ilgili detaylı bilgiler öğrenciye verilir.
  • Uzun dönem eğitim alacak öğrencilerin, vize uzatma süreçleriyle ilgili bilgiler verilir.
  • Öğrencinin alışma sürecini kolaylaştıracak ve defter, kalem gibi hediyelerden oluşan bir set Endless Abroad danışmanları tarafından öğrenciye teslim edilir.
  • İrlanda’ya girişte gümrük görevlisinin sorabileceği sorularla ilgili ön bilgilerin verilmesi ve öğrencinin İrlanda’da pasaport kontrolünden geçerken yanında bulundurması gereken belgelerin öğrenciye teslim edilmesi yan(. Kabul belgesi, konaklama yerinin adresi, konaklama kabulu vs.) oryantasyon sırasında öğrenciye verilir.

İrlanda Dil Eğitimi Programları İçin Endless Abroad

Türkiye’nin en büyük yurtdışı eğitim danışmanlığı Endless Abroad olarak İngiltere, Kanada, Amerika, İrlanda, Malta, Almanya, Avustralya, Dubai ve Fransa gibi yaklaşık 200 ülkede dil okulları ile hizmet veriyoruz.

Endless Abroad, Yurtdışı Dil Okulları ve Fiyatları ile İrlanda'da İngilizce öğrenmek artık çok kolay.

Tek yapmanız gereken İrlanda Dil Okulu ve başvuru şartları için Endless Abroad eğitim danışmanlarımızla ileitşime geçmek. İrlanda Dil Okulu kabul ve başvuru şartları için Endless Abroad eğitim danışmanları sizi bekliyor.

Sizde İrlanda yüksek lisans, üniversite ve Lise okumak istiyorsanız tek yapmanız gereken Endless Abroad ile iletişime geçmek olacak.

İrlanda'da Oryantasyon Rehberi Blog

İrlanda'da Oryantasyon Rehberi Hakkında Blog Yazılarımız

Öğrenci Hikayeleri

Birbirinden güzel ülkede, birbirinden güzel deneyim! Öğrenirken eğlenen, yeni bakış açılarıyla gelişen öğrencilerimizin hikayelerine göz at.

wp