Amerika'da Konaklama

Amerika'da Konaklama

Amerika’da konaklama çeşitleri dil okulları gibi oldukça geniş yelpazededir. Dil okullarının sunduğu aile yanı, yurt, paylaşımlı öğrenci evleri gibi konaklamalarının yanında isteğe bağlı olarak hostel ve otel seçeneklerini de kullanabilir.

Aile yanı konaklamaları tam ve yarım pansiyon şeklinde olmakla beraber öğrenciye kahvaltı ve akşam yemeği seçenekleri sunulur. Okula ortalama 30-40 dakikalık mesafelerde yer alır. Özellikle dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Konaklamayı sağlayacak olan aile, dil okullarının sıkı bir denetiminden geçip, yine dil okullarının güvencesiyle öğrenciye sunulur. Aynı zamanda aile yanı konaklama en uygun fiyatlı konaklama çeşidi olarak bilinir.

Yurt ve Paylaşımlı öğrenci evi konaklamalarında yemek ihtiyacını öğrenci kendi isteğine göre ayarlayabilmektedir. Bu konaklamalarda lokasyonlar 20-30 dakikalık mesafede ayarlanmaktadır. Aynı yaş gruplarıyla birçok farklı milletten birçok insanla arkadaş olabilme olanağı tanıması bu konaklama türünün en büyük avantajıdır.

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım