Ücretsiz İngiltere ve Malta Dil Okulu Çekilişi

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim olarak Türkiye’nin bir çok üniversitesinde uzun yıllardır düzenlediğimiz Yurtdışı Eğitim Seminerleri’nde ve katıldığımız seminer harici birçok organizasyonda onlarca öğrenciye çekiliş ile ücretsiz Londra, Malta, Amerika dil okulları hediye ettik. Bu doğrultuda çekilişi kazanan kişilerin bu haklarını 5 yıl boyunca saklı tuttuk. Bazı öğrencilerimiz gidip geldiler, bazıları ise gitmek üzere planlamalarını yapmaktalar. Etkinliklerimize katılamayan öğrenci arkadaşları düşünerek bir de online bir çekiliş düzenlemeye karar verdik.

Çekiliş ile 3 kişiyi Londra’ya, 2 kişiyi ise Malta’ya gönderiyoruz. Çekiliş kapsamında öğrencilerin 2 haftalık dil okulu masraflarını karşılıyoruz. (Konaklama ve kişisel harcamalar gibi ekstra masraflar öğrenciye aittir.) Üstelik çekilişi kazanan şanslı kişiler, bu haklarını önümüzdeki 5 yıl boyunca kullanabilmekteler. Dil okulu hakları 5 yıl boyunca kendilerinde saklı kalmaktadır.

slayt

Kimler Katılabilir?

18 yaşından büyük tüm T.C. vatandaşları çekilişimize katılabilir. Çekilişe katılım için öğrenci olma şartı aranmamaktadır.

Çekilişe Nasıl Katılınır:

Çekişile katılmak için yandaki “Online Çekiliş Formu”nu doldurmanız ve sosyal hesaplarımızdan en az birini takibe almanız ve çekiliş süresince takipte kalmanız gerekmektedir. Belirli süreçlerle yapılacak otomatik kontroller ile bu koşulu sağlamayan katılımcılar çekiliş listesinden çıkartılacaktır.

Facebook: https://www.facebook.com/EndlessAbroadYurtdisiEgitim
Twitter: https://twitter.com/endlessabroad
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/enless-abroad

Çekiliş Esasları:

  • Çekilişe katılım ücretsizdir.
  • Çekilişe katılan kişiler çekilişin yapılacağı tarihte “Kimler Katılabilir” başlığı altında yazılı profile uygun olmalıdır. Aksi halde çekilişi kazansa dahi ödülü alamaz.
  • Katılımcının “Çekilişe Nasıl Katılınır” başlığı altında yazılı olduğu gibi başvurusunu gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu koşulu sağlamayarak elenen kişiler çekilişe tekrar katılamazlar.
  • Katılımcının başvuru sırasında verdiği bilgiler doğru olmalıdır.  Katılımcıyla formda girilen iletişim bilgileri üzerinden iletişim kurulacaktır. Katılımcıya 3 gün boyunca ulaşılamadığı takdirde ya da bilgilerinin yanlış olması durumunda ilgili ödül, yedek listede bulunan kişiye kaydırılacaktır.
  • Çekiliş, Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Ankara şubesinde gerçekleştirilecektir. Dileyen katılımcılar ofisimize gelip çekilişimize tanık olabilirler. Çekiliş tarihi çekilişe son katılım tarihinin ardından açıklanacaktır.
  • Çekiliş 25.09.2015 tarihine kadar aktif olacaktır. 25.09.2015 tarihinde saat 23.59’da ilgili başvuru form otomatik olarak kapanacaktır.
  • Kazanılan ödül bir başka kişiye devir edilemez ya da satılamaz.
  • Kazanılan ödülün geçerli olacağı süre 5 yıldır. Son kullanım tarihi 31.12.2019’dir.

Sorularınız için cekilis@endlessabroad.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.