7. Endless Campus Yurtdışı Eğitim Kampı ve Liderlik Kampı

Yurtdışı eğitim planları yapma fırsatı bulabildiğiniz Endless Campus serisinde, liderlerin ve deneyimli konuşmacıların yer aldığı, 19-22 Eylül tarihleri arasında Bodrum’da 7.’sini düzenlediğimiz, Endless Campus Yurtdışı Eğitim ve Liderlik Kampı, Duja Bodrum By La Blanche Otel’de gerçekleşti.

Kampımıza 50+ farklı üniversiteden 100’ün üzerinde üniversite lideri katılırken, yurtdışından gelen 24 kurum ve 8 konuşmacı katıldı.

Endless Campus Yurtdışı Eğitim ve Liderlik Kampı’nda yurtdışı dil okullarından, yurtdışı üniversite, yüksek lisans ve sertifika programlarına kadar birçok bilgi ve deneyimin aktarıldığı, etkinliklerle dolu bir kamp süreci gerçekleşti. Kamp boyunca, liderlerimiz, yurtdışı eğitim planları yapma fırsatı bulabildiği gibi yurt dışında onları neler beklediği ve nasıl zorluklarla karşılaşabileceği ve bu zorluklara karşı nasıl bir yol izleyebilecekleri konusunda konuşmacılarımız tarafından bilgilenmiş oldular. Kamp süresince kazanmış oldukları bilgiler ışığında liderlerimiz, kampta edinmiş oldukları deneyimleri ve olanakları paylaşmak üzere üniversitelerine döndüler.

Kamp sürecince yurtiçi ve yurtdışından kampımıza katılan 25 konuk; yaşadığı tecrübelerini ve bilgilerini düzenlenen etkinlikler sayesinde liderlerimizle paylaşma fırsatı yakaladılar. Liderlerimiz, yurtdışı eğitim sektörü ve kişisel gelişim alanlarında kendi gelişimlerine yol verme ve ufuklarını genişletebilme fırsatı edindiler. Kamp süresince liderlerimiz Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ekibi ile de vakit geçirerek ekibimizle tanışma, bilgi alışverişinde bulunma fırsatı yakalamış oldular. Edinmiş oldukları imkanlar sayesinde liderlerimiz, 3 gece 4 gün boyunca süren eğitimlerin ve seminerlerin yanında tatil de yapmış oldular. Farklı şehirlerden gelen liderlerimiz yapılan konuşmalar ve pek çok etkinlik ışığında kendi yol haritalarını çizme fırsatı edinmiş oldu.

Her sene düzenli olarak gerçekleşen etkinliğimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve gelecek sene sizler de katılmak isterseniz Endless Campus websitemizi ziyaret edin!

İlgili Blog Yazıları

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım