ELS Dil Okulları – Sidney

Sidney şehir merkezinde bulunan ELS Sidney Dil Okulu, Universal Engilsh College ile olan partnerliğiyle 30 yılı aşkın deneyime kendi eğitim kalitesini de katarak Sidney’in en önde gelen dil okullarından biri olmuştur.
Merkezdeki O’ Connel Street üzerindeki okul muhteşem şehir manzarasıyla da öğrencilerine görsel bir şölen sunar. Şehirde bulunan imkanlara kısa bir yürüme mesafesinde bulunan okul yakınındaki otobüs durağı ve feribotlar sayesinde her yere kolay bir ulaşım olanağı sunmaktadır.
Okul dışı faaliyetler için oldukça avantajlı bir konumda bulunması okulu cazip yapan noktalardan biridir. Eğitimcilerin öğrenciler için düzenlediği geziler ve aktiviteler de dil eğitiminin yanı sıra kültürel bir yolculuğun kapılarını da açmaktadır.
Genel ve yoğun İngilizce eğitiminin yanı sıra, sınava ve üniversiteye hazırlık, akademik İngilizce programları, mesleki İngilizce eğitimi de okulun müfredatın da bulunan diğer branşlardır. Aynı zamanda Cambridge ESOL sınav merkezi de olan okul profesyonel kadrosu sayesinde öğrencilerine oldukça kaliteli bir eğitim vermektedir.
ELS Sidney Dil Okulu öğrencilerine üniversite eğitim danışmanlığı hizmetinin yanı sıra konaklama hizmeti de vermektedir. Bu bağlamda öğrencilerine aile yanında kalma imkanı sunan okul, aile yanında konaklamak istemeyen öğrencileri için de yurtta konaklama seçeneğini sunmaktadır

Okul kapasitesi: 300-360
Sınıf sayısı:24
Sınıf mevcudu: 15
Minimum katılım yaşı: 16
Okul olanakları: Bilgisayar laboratuvarları, öğrenci dinlenme salonları, kütüphane, ortak mutfak, kablosuz internet erişimi, modern sınıflar, multimedya odası.

ELS Dil Okulları
ELS Dil Okulları
ABD, Kanada ve Avustralya’da çoğunluğu üniversite kampüslerinde bulunan 60+ English Language Centers’dan herhangi birinde İngilizce öğrenin. ELS, İngilizce dil öğretiminde bir sektör lideri olarak, kişisel, akademik ve kariyer hedeflerinize ulaşmanıza…
Devamını Oku ve Şubeleri İncele