LSBF – The Language Gallery – Londra

The Language Gallery Londra Dil Okulu Avrupa’nın en ünlü başkentlerinden biri olan Londra’ ya 1 saatlik mesafededir. İngiltere’ nin Güney sahilindeki Southampton’ da bulunmaktadır. Sağladığı hizmetler her öğrencinin ihtiyacına uygun hazırlanmıştır. Her yıl dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere yurtdışı eğitimi sağlamaktadır..

Hizmet verdiği sınıflar 20 derslikten oluşur. Öğrencilere de kolaylık sağlamak için binada wi-fi bulunmaktadır. Çalışmalarını sağlayabileceği kütüphane de mevcuttur. Öğrencilerin ders dışı aktivitelerini de düşünmüş olup; öğrenciler için sosyal ve kültürel programları da vardır.

Öğrencilerin konaklama ihtiyaçları için The Language Gallery Londra Dil Okulları öğrencilerine pek çok seçenek sunmaktadır. Özel olarak seçilmiş ailelerin yanında konaklamanın yanı sıra,  stüdyo apartman dairelerinde. Ayrıca yurtta, apartta ve hotelde de konaklama seçenekleri mevcuttur. Tüm bunlara ek olarak da farklı ülkelerden gelen The Language Gallery öğrencileriyle de yaşama seçeneği vardır.

Londra LSBF‘de verilen eğitimler;

  • Genel İngilizce (20/25/30)
  • İş İngilizcesi
  • Akademik İngilizce
  • Cambridge Sınavları
  • Bire bir Eğitimler
  • Üniversite Kabul Hizmetleri
The Language Gallery Dil Okulları
The Language Gallery Dil Okulları
Etkileyici bir geçmişe sahip LSBF Dil Okulu ABD, İngiltere, Kanada ve Almanya’ da birden fazla şehrinde dil okullarına sahip ve sağladığı hizmetler her öğrencinin ihtiyacına uygun olarak hazırlanmış olup  British…
Devamını Oku ve Şubeleri İncele