Denizli Yurtdışı Eğitim – Ücretsiz Dil Okulu Çekilişi – 2015

2014 yılında Denizli Şubemizin organize ettiği “Yurtdışı Eğitim ve Girişimcilik Semineri”ne katılımcılar ve online başvuran öğrenciler arasından gerçekleştirdiğimiz çekiliş ile 3 kişiye “Londra’da ücretsiz 2 hafta dil  okulu” hediye etmiştik.

Bu sene ise Denizli yerelindeki seminerlerimizi turne haline getiriyoruz, sadece ana kampüste değil, Denizli’nin ilçelerinde bulunan Meslek Yüksek Okullarında’da Yurtdışı Eğitim Semineri gerçekleştiriyoruz.

seminer-pau

Çekiliş ile 3 kişiyi Londra’ya, 2 kişiyi ise Malta’ya gönderiyoruz. Çekiliş kapsamında öğrencilerin dil okulu masraflarını karşılıyoruz. (Konaklama ve kişisel harcamalar gibi ekstra masraflar bulunmaktadır.) Üstelik çekilişi kazanan şanslı kişiler, bu haklarını önümüzdeki 5 yıl boyunca kullanabilmekteler. Dil okulu hakları 5 yıl boyunca kendilerinde saklı kalmaktadır.

Kimler Katılabilir?

  • Denizli’de ikamet eden tüm Denizli’li vatandaşlar.
  • Pamukkale Üniversitesi’nde öğrenim görmekte olan (öğrencilik hayatı aktif olan) tüm öğrenciler. (Öğrencilerde ikametgahın Denizli’de bulunma şartı aranmamaktadır)

Not: Üst yaşaş sınırı bulunmamaktadır. Alt yaş sınırı ise 18’dir.

Çekilişe Nasıl Katılınır:

Çekişile katılmak için yandaki “Seminer Çekiliş Formu”nu doldurmanız ve seminerlerimizden herhangi birine katılmanız gerekmektedir. Yalnızca formu doldurmuş olmanız ya da yalnızca seminerlerimizden herhangi birine katılmış olmanız yeterli koşul/şart değildir.

Ek olarak, dilediğiniz takdirde aşağıda linkleri bulunan facebook grubuna katılabilir, facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. Bu sayede çalışmalarımızdan haberdar olabilir, farklı kampanya ve promosyonları takip edebilirsiniz.

Çekiliş Esasları:

  • Çekilişe katılım ücretsizdir.
  • Çekilişe katılan kişiler çekilişin yapılacağı tarihte “Kimler Katılabilir” başlığında yazılı profile uygun olmalıdır. Aksi halde çekilişi kazansa dahi ödülü alamaz.
  • Katılımcının en az 1 seminerimize katılmış olması (ya da katılacak olması) ve web sitemiz üzerinden ilgili formu doldurmuş olması gerekmektedir.
  • Katılımcının başvuru sırasında verdiği bilgiler doğru olmalıdır.  Katılımcıyla formda girilen iletişim bilgileri üzerinden iletişim kurulacaktır. Katılımcıya 3 gün boyunca ulaşılamadığı takdirde ya da bilgilerinin yanlış olması durumunda ilgili ödül, yedek listede bulunan kişiye kaydırılacaktır.
  • Çekiliş, Pamukkale Üniversitesi ana kampüsünde gerçekleştirilecek seminer esnassında yapılacaktır. Seminer tarihi ve yeri ile ilgili detaylar için lütfen bizi takip ediniz. Netleştiğinde duyurulacaktır.
  • Kazanılan ödül bir başka kişiye devir edilemez ya da satılamaz.
  • Kazanılan ödülün geçerli olacağı süre 5 yıldır. Son kullanım tarihi 31.12.2019’dir.

Sorularınız için denizli@endlessabroad.com.tr adresine mail gönderebilir, 0258 213 7396 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

2014 yılında gerçekleştirdiğimiz seminerimize ait fotoğraflar için buraya tıklayınız.