International High School Organization

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık firması  olarak yurtdışında lise eğitimi ile ilgili ” International High School Organization ” adını verdiğimiz fuarımızı 16 Şubat 2019 tarihinde İstanbul Conrad otelde gerçekleştirdik.
İlkini düzenlediğimiz bu fuara, yurtdışında lise eğitimi almak isteyen öğrenciler, öğrencilerin velileri ve birçok eğitimci katılarak,  Amerika, Kanada, İngiltere başta olmak üzere Avrupan’nın çeşitli şehirlerinden katılan birçok lise temsilcileri ile yüz yüze görüşme fırsatı elde ettirler. Katılımcılar doğrudan sorularını liselerin ilgili kişilerine sorarak gelecek planlarını yaptıkları gibi,  devlet ve özel liselerle alakalı bütün bilgilere ulaşma şansını elde ettiler.
Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Firması olarak IHSO fuarımızın yeterince kapsamlı olabilmesi için eğitim danışmanlarımızın da desteğiyle, fuara katılan öğrencilerimize dil okulu, yaz okulu ve lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimleri ile ilgili gerekli bilgiler verilip, öğrencilerin yurtdışı eğitimleriyle ilgili akıllarına takılan tüm sorularına yardımcı olduk.
Bir sonraki fuar organizasyonumuza kadar bilgi ve sorularınız için bizlere 444 3 660 numaralı danışma hattımızdan ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.