Yurtdışı Danışmanlık

Yabancı bir dili etkin, hızlı ve kalıcı bir şekilde öğrenmenin en kolay yolu, kuşkusuz ki o dilin konuşulduğu ülkede bulunmaktır.

Yurtdışında dil eğitimi, lisans, yüksek lisans, sertifika, staj programı ve diğer programlar hakkında detaylı bilgi ve doğru bir yönlendirme almak için yurtdışı danışmanlık hizmeti almak yurtdışı eğitim sürecinizi kolaylaştıracaktır. Yurtdışında eğitim alabilmek için o ülkenin vizesini almak gerekmektedir. Bu durumda yine yurtdışı danışmanlık almak, vize süresinin olumlu sonuçlanma ihtimalini arttıracaktır.

Yurtdışı danışmalık süresince sizi neler bekliyor; Öncelikle düşündüğünüz program ne olursa olsun yurtdışında eğitim alabileceğiniz birçok ülke ve okul bulunmaktadır. Kendi başınıza, maddi ve manevi olarak uygun doğru ülke ve okul tercihi yapmakta zorlanabilirsiniz. Bunun için yurtdışı eğitim sürecinizde, yurtdışı danışmanlık tam da burada devreye giriyor. Size uygun ülke, okul ve program sunarak, geleceğinizi doğru bir şekilde yönlendirmenizi sağlıyor. Ülke, okul ve programa karar verdikten sonra ise vize işlemleri başlıyor. Vize süreci her ülke için farklı bir süreçtir. Bu süreç öğrencilerin en çok zorlandığı noktadır. Yurtdışı danışmanlık firması, gerekli vize evrakları için sizi bilgilendirmekte ve vize başvurunuzu yapmaktadır. Vizenizi aldıktan sonra da yurtdışı danışmanlık süreci devam etmektedir. Vizenizi aldıktan sonraki konaklama, transfer ayarlanması ve uçak bileti alınması kısmında da yurtdışı danışmanlık firması yardımcı olmaktadır. Yurtdışı danışmanlık aldığınızda süreç siz yurtdışından dönene kadar devam etmektedir. Yurtdışı eğitiminiz boyunca sizi yalnız bırakmayacak ve yurtdışı danışmanlık hizmeti yanınızda olacaktır.

Endless Abroad danışmanları, yurtdışı danışmanlık süresince (bilgi almak için geldiğiniz günden – yurtdışı eğitiminizi tamamlayıp döneceğiniz güne kadar) öğrencilerle sürekli iletişim halindedirler. Hangi ülkede ( İtalya’da eğitim, Malta’da eğitim, Kanada’da eğitim, Amerika’da eğitim, İngiltere’de eğitim, Ukrayna’da üniversite, Avustralya’da eğitim vb) eğitim alacak olursanız olsun deneyimli danışmanlarımız ile yurtdışı danışmanlık sürecinizi sorunsuz olarak atlatacağınızdan emin olabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almanın yanı sıra, yurtdışında bulunduğunuz sürede nerede konaklayacağınız da çok önemlidir. Bu süreçte size birçok alternatif konaklama seçeneği sunulmaktadır. Bu konaklamalar aile yanı, yurt konaklaması, otel ve rezidans konaklamalarıdır. Yurtdışı danışmanlık kısmında okul tercihinizden sonra hangi konaklamanın size uygun olacağına danışmanlarımızla birlikte karar verebilirsiniz.

Yurtdışı eğitim planınızda 11 şubemiz ( İstanbul Bakırköy, İstanbul Kadıköy, İstanbul Beylikdüzü, İstanbul Fatih, Londra, Ankara, Ankara Bilkent, Denizli, Antalya, Alanya ve İzmir) ve merkez ofisimiz (İstanbul –Şişli-Torun Center) ile yurtdışı danışmanlık hizmeti sunmak için yanınızdayız.

Sizde Endless Abroad farkıyla yurtdışı danışmanlık hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, Sizi Arayalım sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.