İrlanda ‘da Eğitim

irlanda blog

İrlanda ‘da Eğitim

Yurtdışında sertifika veya diploma programı denildiğinde Kanada dikkate alınması gereken bir ülkedir. Bunun yanında son yıllarda benzer şartları sağlayan İrlanda’da alternatif olarak sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır.

İrlanda son yıllarda İngiltere ve Malta yerine daha ekonomik, Türk oranının daha az olması ve Euro para birimi avantajıyla öğrencilerin gözdesi haline gelmiştir.

Öğrencilere geniş bir okul yelpazesi ve iş imkanları sunan Dublin, sakin ve ekonomik aynı zamanda İrlanda’nın ikinci büyük şehri Cork ve son olarak Limerick öğrenci şehirlerindendir.

İrlanda’daki eğitim fırsatlarına bakacak olursak dünyaca ünlü eğitim kurumlarının çoğunun Dublin ve Cork şubesi bulunmaktadır. Yani öğrencilerimiz eğitim kalitesinde karar kıldıkları okulun İrlanda şubelerinde avantajlardan yararlanarak eğitim görebilmektedirler.

İrlanda’nın en büyük avantajlarından biri min. 25 haftalık bir okula kaydolan öğrencilerin haftada 20 saat çalışabilecekleri part-time çalışma iznine sahip olmalarıdır. Uygulama öğrencileri hizmet sektöründe işlere yönlendirirken aynı zamanda mesleğiyle alakalı kariyer hedefi olan öğrencilerin gereken dil eğitimini aldıktan sonra muhakkak kolejlerin düzenlediği sertifika, diploma ve MSC programlarına katılmaları gerekmektedir.

Zamandan tasarruf edebilmek adına dil eğitimi ile eş zamanlı yürütülebilen bu programların başlangıç tarihleri, detaylı içerik bilgileri ve uygun fiyat deneyimi için lütfen danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

 

Bilgi – İstek Formu ve Endless Abroad Ofisler : https://www.endlessabroad.com.tr/ucretsiz-danismanlik-formu/