Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

Durham University - Online MBA Hakkında

Durham MBA, küresel bir değişim ve karmaşıklık ortamında yönetmek ve liderlik etmek için size iş bilgisi, deneyim ve gelişmiş yetenekler kazandıracak, ilham verecektir.

İki yıllık bir çalışma takvimi etrafında yapılandırılmış, programı% 100 çevrimiçi olarak üstlenmeyi veya çevrimiçi öğreniminizi konut modülleri ile birleştirdiğiniz karma bir yaklaşımı tercih edebilirsiniz. Hangi yolu seçerseniz seçin, kapsamlı indüksiyonumuz sizi MBA'nize hazırlanmanıza yardımcı olacak temel eğitim becerileri araç setiyle donatacaktır.

Durham Üniversitesi, sanal öğrenme ortamıdır ve Çevrimiçi MBA deneyiminizin kalbinde yer alacaktır. Bu sayede videolar, sektör bilgileri ve makaleler de dahil olmak üzere öğrenim materyallerinize 7/24 erişime sahip olacak ve çalışmayı seçtiğiniz konulara yardımcı olacak çeşitli çevrimiçi aktivitelere katılacaksınız.

Diğer öğrencilerle bağlantı kurmak, öğrenme deneyiminizin önemli bir parçasıdır ve ayrıca çevrimiçi forumu aracılığıyla canlı web semineri oturumlarına katılmaktan ve öğretmenlerin kolaylaştırdığı grup tartışmalarına katılmaktan yararlanacaksınız.

Haftada yaklaşık 15 saatinizi çalışmaya ayırmanız beklenecektir. Çevrimiçi modüller, değerlendirmeler de dahil olmak üzere 12 haftalık bir süre boyunca sunulur.

wp