Duyurular & Haberler

Hazırlık Eğitimi’ni Yurtdışında Al

HAZIRLIK EĞİTİMİ’Nİ YURTDIŞINDA AL DAHA EKONOMİK, DAHA HIZLI, DAHA VERİMLİ DİL ÖĞREN! Öğrencilerimizin Türkiye’deki üniversitelerde göreceği 1 yıllık (2 dönem) veya 1 dönemlik İngilizce Hazırlık Eğitimini yurt dışında almasını sağlayan programdır. Türkiye’de bulunan üniversitelerin büyük bir çoğunluğu, öğrencilerin bölümlerine göre hazırlık eğitimini zorunlu hale getirmektedir.  Türkiye’de ... Devamını Oku »

MEB BURSU (YLSY) İçin Başvurular Başladı

MEB BURSU (YLSY) İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI Yurt dışına lisansüstü öğrenim görmek üzere gönderilecek öğrencileri seçme ve yerleştirme süreci başladı.  Seçme süreci 7 Ağustos 2019- 26 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapılacak olup, Endless Abroad Yurtdışı Eğitim olarak  bu süreçte öğrencilere  danışmanlık hizmeti sunacaktır. MEB (YLSY) BURSU NEDİR? ... Devamını Oku »

Kaygı Yok Stres Yok

Üniversite okumak her öğrencinin hayaliyken, gelecek kaygısı öğrencilerin akıllarında soru işareti oluşturmaktadır. Artık uzun süreler boyunca çalışıp eğitim hayatını tek sınava bağlamaya gerek yok. Türkiye‘de sınava girmeden yurt dışında prestijli, dünya sıralamasında yer edinmiş, YÖK tanınırlığı olan, mavi diplomaya sahip olabileceğiniz üniversitelerde eğitim almanız mümkün. Yapmanız ... Devamını Oku »

Malta’da Dil Eğitimi En Güzel Nasıl Olur?

Yurt dışında dil eğitim almaya karar verdiğimde aklımda birçok ülke seçeneği vardı. Aslında detaylı araştırana kadar dünya haritasında adı bile gözükmeyen Malta’ya karar vereceğimi ve bu kadar sevebileceğimi hiç düşünmemiştim. Vizeyi almamın ardından bavul hazırlıkları, vedalaşmalar ve sonunda uçuş günü. İstanbul Malta için THY ve Air ... Devamını Oku »

Think Big!

Think Big – Pay Small – Go Fast ! Yurtdışında eğitim almak belirsizliklerle dolu bir yolculuğa çıkmak gibidir. Bu yolculukta planlanan eğitim, konaklama, kalış süreleri her ne kadar belli olsa da, yurtdışında yaşanacak deneyimlerin , hayat tecrübesinin ve yaşadığın ülkeden uzakta kendi ayakları üzerinde durmak bu ... Devamını Oku »

International High School Organization

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık firması  olarak yurtdışında lise eğitimi ile ilgili ” International High School Organization ” adını verdiğimiz fuarımızı 16 Şubat 2019 tarihinde İstanbul Conrad otelde gerçekleştirdik. İlkini düzenlediğimiz bu fuara, yurtdışında lise eğitimi almak isteyen öğrenciler, öğrencilerin velileri ve birçok eğitimci katılarak,  Amerika, Kanada, İngiltere başta olmak ... Devamını Oku »

Kemal Göker Gezer ve Dublin Yaşamı

Bu satırları size Dublin’den yazıyorum. Yurtdışında dil okulu fikri kafamda belirdiğinde pasaportum dahi yoktu. Birçok acenta gezdikten sonra bir tanıdığım vasıtasıyla Endless Abroad sahibi Gökmen Bey’ in ofisine gittim. 3 aylığına Kanada‘ya gitme düşüncesiyle gittiğim görüşümeden 6 aylığına İrlanda‘da Work&Study programına gitme kararıyla ayrılmıştım. Daha sonra ... Devamını Oku »

Akademik Eğitim Seminerimize Davetlisiniz!

Amerika’da Lisans ve Yüksek lisans eğitimi almak isteyen herkes ‘’Akademik Eğitim’’ seminerimize davetlidir!!!! 8 Haziran Cuma günü Alvernia University, Point Park University, Concordia University – Saint Paul, Rivier University, Virginia Wesleyan University ve West Virginia State University ‘nin Türkiye bölge müdürü ofisimizde öğrencilerimiz ile buluşacaktır. Seminerimiz ücretsizdir. ... Devamını Oku »

Dubai’de Dil Eğitimi Almak için 7 Neden?

1. Vize Kolaylığı Eğitim almak isteyen öğrencilerin başlıca sorusu vize alabilecek profilde olup olmadığı ile ilgilidir. Dubai için kişilerin vizesinin çıkıp çıkmayacağı ile ilgili endişe yapması gerekmemektedir. Çünkü çalışılan ES Dubai dil okulunun vize desteği ile öğrencinin vizesi kolaylıkla onaylanmakta ve süreci rahat bir şekilde başlamaktadır. ... Devamını Oku »